Rok premeny s Antóniou 2018 - stolový kalendár

EAN:8595637001923
53 receptov na ceste k zmene životného štýlu

Titul je vypredaný u vydavateľa. Využite funkciu Strážiť dostupnosť, budeme Vás informovať, ak sa situácia zmení.

Dostupnosť: Vypredané
0,01 €
Popis

Rok premeny s Antóniou 2018 je prvý stolový kalendár s receptami Antónie Mačingovej, pomocou ktorého vytvoríte chutné a vyvážené pokrmy. V kalendári Antónie Mačingovej nájdete recepty na sviatočné jedlo, nedeľný obed, raňajky, obed i večeru pre jednotlivca či priateľov. Ak si počas celého roka zaradíte do denného jedálnička obed či večeru (ideálne obed aj večeru) z pokrmov v tomto kalendári, budúci rok začnete o pár kilogramov ľahší a zdravší. Inšpirujte sa receptami Antónie Mačingovej z kníh Najedzte sa do štíhlosti a z jej nového kalendára. Nedodržiavajte diéty, zabudnite na jojo efekt. Stačí prejsť na životný štýl podľa Antónie.

 

A čo o kalendári tri v jednom hovorí sama Antónia Mačingová:

Veľakrát mi píšete, že neviete, ako si máte vytvárať recepty po skončení 28čky tak, aby sa vám nevrátili pôvodné problémy. A keďže nie každý má všetky moje knihy, v ktorých by si našiel množstvo receptov a jednoduché princípy, ktorými si vy sami môžete recepty vytvárať, rozhodla som sa pre vás vytvoriť pomôcku vo forme stolového kalendára.

Dôležité je, aby ste počas dňa konzumovali čerstvé ovocie. Doobeda dve porcie. Na raňajky jeden druh doplnený orechmi ci semiačkami, na desiatu mix ovocia. Obed a večeru odporúčam variť z receptov v kalendári. Mám rokmi overenú skúsenosť, že postupne si na zdravé recepty zvykli aj zvyšní členovia rodiny. Na olovrant či druhú večeru odporúčam rukolu či iný druh zelenej zeleniny a kaleráb. Kaleráb je vynikajúci zdroj minerálov, podporuje odvodnenie organizmu a aj metabolizáciu tukov. A nezabúdajte na pitný režim. Lebo s nami ľuďmi to je tak, ako s rastlinkami.

Darmo sú zasadené v kvalitnej pôde, keď nemajú vlahu..umierajú. Takže na to myslime :).

 

Aké sú výhody stolového kalendára Rok premeny s Antóniou 2018?

1. Nebudete potrebovať všetky 3 moje knihy, lebo množstvo receptov z nich, nájdete tu. Plus sú tu ďalšie úplne nové, chutné, vhodné aj pre vegetariánov.

Stačí, ak si v práci vyberiete jeden, prípadne dva recepty na nasledujúci deň a cestou domov nakúpite potrebné ingrediencie.

2. Tento stolový kalendár vám poslúži aj ako diár, ktorý si nemusíte prekladať z kabelky do kabelky a vždy ho budete mať po ruke, aby ste si zaznamenali napríklad denný pitný režim (lebo ten je najväčším kameňom úrazu), prípadne nejaký prehrešok (víno, pivo, koláčik,...) a len také „zobkanie“, ktoré si ani neuvedomujete a vo finále práve ono častokrát spôsobuje nárast podkožného tuku.

V závere mesiaca si môžete spraviť kontrolné meranie objemov a kíl a poznačiť si ich.

A takto postupovať celých 12 mesiacov.

Takže vám poslúži aj ako vaša vlastná kontrola toho, ako ste či nie ste disciplinované/ disciplinovaní. Výsledok vašej premeny závisí teda od vašej disciplíny a vytrvalosti.

3. V neposlednom rade, je to klasický, pestrý stolový kalendár, vhodný na stôl každej gazdinky.

Tak vám a vaším rodinám želám dobrú, zdravú chuť a verím, že začiatkom roka 2019 budete môcť povedať, že vám môj kalendár pomohol k premene zovňajška a k zlepšeniu zdravia a kondície. Teším sa na vaše výsledky.

Informácie o produkte
Podnázov 53 receptov na ceste k zmene životného štýlu
Druh sortimentu Kalendár stolový
Autor Antónia Mačingová
Značka Antonialifestyle28
V predaji od 15.09.2017
Rok vydania 2017
Poradie vydania 1. vydanie
Rozmery 31,5 x 22,5 x 1,5 cm
Hmotnosť 0,26 kg
Väzba Spirálová, kroužková
Počet strán 56
EAN 8595637001923
Interný kód 0239844
Produktový manažér Martina Křístková (martina.kristkova@knihcentrum.sk)
Ceny dopravy