Vyhrajte 1 z 5 balíčkov s klasickými rozprávkami.

Tajomný gén Atlantídy

EAN:9788081640490
Záhada pôvodu Prvá kniha
Značka: Motýľ

Titul je vypredaný u vydavateľa. Využite funkciu Strážiť dostupnosť, budeme Vás informovať, ak sa situácia zmení.

Dostupnosť: Vypredané
12,90 €
Anotácia
TAJOMNÝ GÉN ATLANTÍDY je provokatívny technotriler o globálnych genetických experimentoch a pradávnych sprisahaniach a mystériách ľudskej evolúcie. Výskumná loď objavila pri pobreží Antarktídy záhadnú štruktúru pochovanú hlboko v ľadovci. Bola tam celé tisícky rokov, a nie je ľudským výtvorom. Immari si myslia, že vedia, čo to je, ale nechcú nič riskovať. Nadišiel čas, aby zrealizovali svoj veľký plán: ľudstvo sa musí buď ďalej vyvíjať, alebo v krátkom čase zahynúť.
Doktorka Kate Warnerová odišla pred štyrmi rokmi do Jakarty v Indonézii, kde sa jej podaril nečakaný objav: liek na autizmus. Alebo si to aspoň myslí. No netuší, že to, čo objavila, je v skutočnosti oveľa nebezpečnejšie. Jej výskum by mohol prepísať ľudské dejiny a naštartovať ďalšiu fázu ľudskej evolúcie.
Kate a agent David sa pustili do pretekov s časom, aby odhalili globálne sprisahanie a zistili pravdu o tajomnom géne Atlantídy... a ľudského pôvodu. Dostanú sa do vzdialených kútov sveta a do tajov svojej vlastnej minulosti. Immari sú im v pätách a nezastavia sa doslova pred ničím. Záleží im len na jedinom: nájsť gén Atlantídy a aktivovať ďalšiu fázu ľudskej evolúcie. Aj za tú cenu, že by museli zabiť 99,9 % svetovej populácie. David a Kate ich môžu zastaviť... ak dokážu jeden druhému veriť. A zostať nažive.
Toto sci-fi dobrodružstvo je prvou knihou z akčnej trilógie od A. G. Riddleho.
Informácie o produkte
Podnázov Záhada pôvodu Prvá kniha
Názov v originále Tajomný gén Atlantídy
Druh sortimentu Kniha
Autor A. G. Riddle
Značka Motýľ
V predaji od 24.04.2015
Rok vydania 2015
Poradie vydania 1. vydanie
Rozmery 16,0 x 23,7 x 3,3 cm
Hmotnosť 0,58 kg
Väzba Pevná bez přebalu lesklá
Počet strán 360
ISBN 978-80-8164-049-0
EAN 9788081640490
Interný kód 0186617
Produktový manažér Andrea Rudinská (andrea.rudinska@knihcentrum.sk)
Ceny dopravy