Efektívnejší spánok

EAN:9788055153278
21 základných stratégií, ako si prostredníctvom spánku zabezpečiť výkonnejšie t
Značka: IKAR

Titul si môžete ihneď objednať. Vašu objednávku vybavíme ihneď po dodaní a naskladnení.

Dostupnosť: PREDOBJEDNÁVKA
12,90 €
1,94 € (15%)
10,96 €
Anotácia
21 základných stratégií, ako si prostredníctvom spánku zabezpečiť výkonnejšie telo, pevnejšie zdravie a úspešnejší život.
Pokiaľ ide o zdravie, jeden jeho predpoklad – spánok – sa trestuhodne prehliada. Vďaka kvalitnému spánku sa človek ľahšie zbavuje nadbytočného tuku, predchádza chorobám, zostáva produktívny a zlepšuje si prakticky každý aspekt fungovania mysle i tela. Zistil to aj Shawn Stevenson, keď mu degeneratívna choroba kostí zničila sen stať sa profesionálnym atlétom. Vtedy zanevrel na svoje zdravie i telo, no neskôr dospel k záveru, že musí existovať aj lepší spôsob riešenia situácie. Skvalitnil si spánok a zoptimalizoval výživu, vďaka čomu sa uzdravilo nielen jeho telo, ale zlepšila sa i jeho fyzická kondícia.

V knihe Efektívnejší spánok ponúka tipy a triky, vďaka ktorým si zabezpečíte najlepší možný spánok a zdravie. Počas 14-dňovej úpravy spánku si vytvoríte ideálnu spánkovú svätyňu, obmedzíte množstvo slnečného svetla prenikajúceho do spálne a budete si regulovať cirkadiánne rytmy. Dozviete sa, ktoré živiny a výživové doplnky potrebujete na normalizáciu spánku, a spoznáte cviky a kondičné tipy, ktoré vám pomôžu zostať fit z telesného aj duševného hľadiska.

Informácie o produkte
Podnázov 21 základných stratégií, ako si prostredníctvom spánku zabezpečiť výkonnejšie t
Druh sortimentu Kniha
Autor Shawn Stevenson
Prekladateľ Róbert Hrebíček
Značka IKAR
Rok vydania 2017
Poradie vydania 1. vydanie
Väzba Pevná bez přebalu lesklá
Počet strán 368
ISBN 978-80-551-5327-8
EAN 9788055153278
Interný kód 0227629
Produktový manažér Zuzana Mrvová (zuzana.mrvova@knihcentrum.sk)
Ceny dopravy
KNIHCENTRUM blog