O nás

Nikto nie je stopercentný, ale snažíme sa, aby ste boli čo najspokojnejší. Vy nás za to hodnotíte na Heureka.sk. Zhrnutie uvedené nižšie je zo začiatku septembra 2018.
Najnovšie zmeny v kníhkupectve KNIHCENTRUM.sk
V októbri 2014 sme začali na www.KNIHCENTRUM.sk ponúkať poškodené knihy, tzv. KNIŽNÝ BAZÁR, vďaka ktorému si môžete výhodne kúpiť napr. učebnice či detské knihy, pri ktorých Vám na tip-top stave nezáleží a radi pri ich nákupe ušetríte. Začiatkom mája 2015 sme zmenili dizajn nášho e-shopu na responzívny (tzn. že máte jednoduchý a pohodlný prístup na naše stránky nielen z počítačov, ale aj tabletov a mobilov), pridali sme rôzne nové funkcie (zoznam prianí, nové vyhľadávanie, filtrovanie v kategóriách, možnosti hodnotenia a recenzovania titulov,...). A začiatkom mája 2018 sme opäť zmenili dizajn, na ten, ktorý aktuálne vidíte a vnímate.


Krátko z histórie KNIHCENTRUM.sk
Jedným z prvých impulzov na založenie internetového kníhkupectva KNIHCENTRUM.SK bolo rozšírenie ponuky českých kníh na slovenskom trhu a zároveň zachovanie čo najnižšej ceny. Internetovú stránku sme oficiálne spustili v októbri 2010. Heslo internetového obchodu KNIHCENTRUM.SK je: „Dva jazyky sú viac ako jeden“. V tomto duchu je postavený i cieľ spoločnosti, vytvorenie kvalitného online kníhkupectva, ktoré má širokú ponuku titulov nielen v slovenskom, ale aj v českom jazyku.


V ponuke nášho online kníhkupectva nájdete tituly od viac ako 500 vydavateľov, spolu viac ako 50 000 titulov. Disponujeme takmer kompletnou databázou kníh, ktoré sú dostupné na slovenskom a českom knižnom trhu. Je to vďaka priamemu napojeniu na český knižný veľkoobchod PEMIC BOOKS a. s. a slovenský knižný veľkoobchod PEMIC, s. r. o.

Prevádzkovateľom www.KNIHCENTRUM.sk je spoločnosť BOOKNET SLOVAKIA, ktorá je úzko prepojená s českou spoločnosťou KNIHCENTRUM.cz., ktorá prevádzkuje internetové kníhkupectvo KNIHCENTRUM.cz, a rovnomennú sieť desiatich kníhkupectiev.

Čítajte s KNIHCENTRUM.sk.
Knihy čítame, odporúčame a spoľahlivo doručíme.

Chcete o nás vedieť niečo ďalšie? Spýtajte sa nás na obchod@knihcentrum.sk.