O kníhkupectve KNIHCENTRUM.sk

Nikto nie je stopercentný, ale snažíme sa, aby ste boli čo najspokojnejší. Vy nás za to hodnotíte na Heuréka.sk. Zhrnutie uvedené nižšie je zo 4. apríla 2017.
Hodnotenie KNIHCENTRUM.sk na Heureka.sk
Hodnotenia zákazníkov KNIHCENTRUM.sk

Najnovšie zmeny v kníhkupectve KNIHCENTRUM.sk
V októbri 2014 sme začali na www.KNIHCENTRUM.sk ponúkať poškodené knihy, tzv. KNIŽNÝ BAZÁR, vďaka ktorému si môžete výhodne kúpiť napr. učebnice či detské knihy, pri ktorých Vám na tip-top stave nezáleží a radi pri ich nákupe ušetríte. Začiatkom mája 2015 sme zmenili dizajn nášho e-shopu na responzívny (tzn. že máte jednoduchý a pohodlný prístup na naše stránky nielen z počítačov, ale aj tabletov a mobilov), pridali sme rôzne nové funkcie (zoznam prianí, nové vyhľadávanie, filtrovanie v kategóriách, možnosti hodnotenia a recenzovania titulov,...) a plánujeme ponúkať aj e-knihy.


Krátko z histórie KNIHCENTRUM.sk
Jedným z prvých impulzov na založenie internetového kníhkupectva KNIHCENTRUM.SK bolo rozšírenie ponuky českých kníh na slovenskom trhu a zároveň zachovanie čo najnižšej ceny. Internetovú stránku sme oficiálne spustili v októbri 2010. Heslo internetového obchodu KNIHCENTRUM.SK je: „Dva jazyky sú viac ako jeden“. V tomto duchu je postavený i cieľ spoločnosti, vytvorenie kvalitného online kníhkupectva, ktoré má širokú ponuku titulov nielen v slovenskom, ale aj v českom jazyku.


V ponuke nášho online kníhkupectva nájdete tituly od viac ako 500 vydavateľov, spolu viac ako 42 000 knižných titulov. Disponujeme takmer kompletnou databázou kníh, ktoré sú dostupné na slovenskom a českom knižnom trhu. Je to vďaka priamemu napojeniu na český knižný veľkoobchod PEMIC BOOKS a. s. a slovenský knižný veľkoobchod PEMIC, s. r. o.

Prevádzkovateľom www.KNIHCENTRUM.sk je spoločnosť BOOKNET SLOVAKIA, ktorá je úzko prepojená s českou spoločnosťou KNIHCENTRUM.cz., ktorá prevádzkuje internetové kníhkupectvo KNIHCENTRUM.cz, a rovnomennú sieť desiatich kníhkupectiev. Ich bohaté skúsenosti využívame a spoločne rastieme.

Čítajte s KNIHCENTRUM.sk.
Knihy čítame, odporúčame a spoľahlivo doručíme.

Chcete o nás vedieť niečo ďalšie? Spýtajte sa nás na obchod@knihcentrum.sk.