O nás

Pozitívne zmeny v kníhkupectve KNIHCENTRUM.sk
V októbri 2014 sme začali ponúkať poškodené knihy. KNIŽNÝ BAZÁR je unikátne miesto, kde si môžete výhodne objednať napríklad učebnice či detské knihy, pri ktorých Vám na tip-top stave nezáleží a radi pri ich nákupe ušetríte.

Od mája 2015 je náš e-shop responzívny, takže u nás sa jednoducho a pohodlne zorientujete aj na mobile či tablete. Samozrejmosťou je zoznam prianí, nové vyhľadávanie, filtrovanie v kategóriách či možnosť hodnotenia a recenzovania titulov. Posledný redizajn sme absolvovali v máji 2018.


Krátko z histórie KNIHCENTRUM.sk
Jedným z prvých impulzov na založenie internetového kníhkupectva KNIHCENTRUM.SK bolo rozšírenie ponuky českých kníh na slovenskom trhu a zároveň zachovanie čo najnižšej ceny. Internetový obchod sme oficiálne spustili v októbri 2010. Heslo internetového obchodu KNIHCENTRUM.SK je: „Dva jazyky sú viac ako jeden“. V tomto duchu je postavený i cieľ spoločnosti, vytvorenie kvalitného online kníhkupectva, ktoré má širokú ponuku titulov nielen v slovenskom, ale aj v českom jazyku.


V ponuke nášho online kníhkupectva nájdete tituly od viac ako 500 vydavateľov, spolu viac ako 50 000 titulov. Disponujeme bohatou databázou kníh, ktoré sú dostupné na slovenskom a českom knižnom trhu. Je to vďaka priamemu napojeniu na český knižný veľkoobchod PEMIC BOOKS a. s. a slovenský knižný veľkoobchod PEMIC, s. r. o.

Prevádzkovateľom www.KNIHCENTRUM.sk je spoločnosť BOOKNET SLOVAKIA, ktorá je úzko prepojená s českou spoločnosťou KNIHCENTRUM.cz., ktorá prevádzkuje internetové kníhkupectvo KNIHCENTRUM.cz, a rovnomennú sieť deviatich kníhkupectiev.

Čítajte s KNIHCENTRUM.sk
Knihy čítame, odporúčame a spoľahlivo doručíme

Chcete o nás vedieť viac? Spýtajte sa nás na obchod@knihcentrum.sk.

Ponuka internetového kníhkupectva KNIHCENTRUM.sk