Spôsoby platby


Nakupujte pohodlne a výhodne. Internetové kníhkupectvo KNIHCENTRUM.sk Vám ponúka niekoľko možností platby.

  • Spôsob platby DOBIERKA

Objednávku zaplatíte pri prevzatí balíka od prepravcu (Slovenská pošta alebo DPD).

Poplatok za využitie platby na dobierku je 1 € a účtujeme ho pri vytváraní objednávky na stránkach www.KNIHCENTRUM.sk. Informáciu uvidíte pri objednávaní.

 

Bližšie informácie o tom, kedy Vám objednávka bude doručená, nájdete v sekcii Dostupnosť titulov.


  • Platba kartou online

Platba kartami VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro a platobnou metódou Google Pay prostredníctvom platobnej brány GP webpay.

Rýchla platba online, vďaka ktorej objednávku vyexpedujeme najrýchlejšie, ako je v našich silách. Tovar skladom uhradený do 13:30 balíme v daný pracovný deň.

V prípade, že platba sa nepodarí, v e-maile nájdete informácie, ako objednávku uhradiť klasickým bankovým prevodom. Prípadne nás kontaktujte.


  • Platba vopred prevodom na účet

Pri platbe vopred prevodom na bankový účet objednávku posielame až po pripísaní čiastky na náš účet, čo môže trvať 1 až 2 dni od zaslania z Vášho účtu, v prípade Fio banky je to obratom.

Môžete využiť Váš internet banking, klasický príkaz na úhradu vo Vašej banke prípadne aj vloženie hotovosti na náš účet vo Fio.

Tento spôsob platby je zadarmo. Naše číslo účtu je 2701061833/8330, vo formáte IBAN je to SK3683300000002701061833. Ako variabilný symbol je potrebné uviesť číslo Vašej objednávky.

Bližšie informácie o tom, kedy Vám objednávka bude doručená, nájdete v sekcii Dostupnosť titulov.


  • Spôsob platby FAKTÚRA

Tento spôsob platby je určený LEN PRE štátne inštitúcie, školy, knižnice, úrady a je zadarmo.