Výhody registrácie

Uvažujete, čo Vám registrácia v internetovom kníhkupectve KNIHCENTRUM.sk môže priniesť?

Prehľad aktuálnych objednávok

V sekcii Moje objednávky nájdete všetky objednávky, ktoré ste u nás vytvorili. Môžete sledovať stav vybavenia jednotlivých titulov z objednávky i stav uhradenia objednávky v prípade platby vopred. Aktuálne, online.


Rýchlosť vyplnenia objednávky
Nemusíte už vypĺňať svoje osobné údaje, čo urýchľuje proces realizácie objednávky. Vyberiete si len spôsob dopravy a platby.


Rýchlosť pri zmene osobných údajov
Potrebujete aktualizovať ktorýkoľvek údaj alebo nejaký pridať? Nijaký problém.


História objednávok
Poskytuje Vám prehľad o všetkých realizovaných objednávkach, ktoré ste u nás spravili ako prihlásení užívatelia.

Zoznam prianí
Bez ohľadu na to z akého počítača, mobilu či tabletu si budete chcieť pozrieť, aktualizovať či zaslať niekomu Váš zoznam prianí (mimochodom, môžete si ich vytvoriť niekoľko), po prihlásení Vám to bude bez problémov umožnené.
Viac informácií o zozname prianí.

Strážny pes
Nastavte si upozornenie na zmenu dostupnosti či pokles ceny u Vami žiadaného titulu. Vďaka registrácii budete mať prehľad o všetkých Vami strážených produktoch na jednom mieste v sekcii Môj účet - Strážny pes - moje strážené produkty. A pri nastavovaní stráženia dostupnosti či ceny už nebudete musieť zadávať e-mailovú adresu ani kód z obrázka na overenie.

Viac informácií o strážnom psovi.


Odber noviniek - NEPOVINNÉ
Môžete si vybrať, či máte záujem o zasielanie noviniek, akcií a pod. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať a nemá vplyv na registráciu. Ak chcete byť informovaní o akciách, súťažiach, novinkách, článkoch, využite náš newsletter. Funguje spoľahlivejšie ako náš facebookový profil, ale aj ten má čo-to do seba. Tešíme sa na Vás.


Na čo využívame Vaše osobné údaje?
Registrovaný súhlasí s použitím svojich osobných údajov za účelom dodania, riadnej fakturácie a prípadnej reklamácie objednaného tovaru.
V prípade udelenia súhlasu na odber noviniek, registrovaný súhlasí so zasielaním e-mailových správ ohľadom noviniek, akcií a pod. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať.

Registrovať sa v kníhkupectve