Výhody registrácie


Uvažujete, čo Vám registrácia v internetovom kníhkupectve
KNIHCENTRUM.sk môže priniesť?

  • Prehľad aktuálnych objednávok
V sekcii Moje objednávky nájdete všetky objednávky, ktoré ste u nás vytvorili. Môžete sledovať stav vybavenia jednotlivých titulov z objednávky i stav zaplatenia objednávky v prípade platby vopred. Aktuálne, online.

  • Rýchlosť vyplnenia objednávky
Nemusíte už vypĺňať svoje osobné údaje, čím urýchlite proces dokončenia objednávky. Vyberiete si len spôsob dopravy a platby.

  • Rýchlosť pri zmene osobných údajov
Potrebujete aktualizovať ktorýkoľvek údaj alebo nejaký pridať? Nijaký problém.

  • História objednávok
Poskytuje Vám prehľad o všetkých objednávkach, ktoré ste u nás spravili ako prihlásení užívatelia.

  • Zoznam prianí
Bez ohľadu na to z akého počítača, mobilu či tabletu si budete chcieť pozrieť, aktualizovať či zaslať niekomu Váš zoznam prianí (mimochodom, môžete si ich vytvoriť niekoľko), po prihlásení Vám to bez problémov umožníme.
Viac informácií o zozname prianí.

  • Strážny pes
Nastavte si upozornenie na zmenu dostupnosti či pokles ceny u Vami žiadaného titulu. Vďaka registrácii budete mať prehľad o všetkých Vami strážených produktoch na jednom mieste v sekcii Môj účet - Strážny pes - moje strážené produkty. A pri nastavovaní stráženia dostupnosti či ceny už nebudete musieť zadávať e-mailovú adresu ani kód z obrázka na overenie.
Viac informácií o strážnom psovi.

  • Súhlasy
V tejto časti nájdete všetky informácie o tom, aké osobné údaje o Vás spracovávame a ako sa o ne zodpovedne staráme, aby sa nedostali k nepovolaným osobám.

  • Odber noviniek - NEPOVINNÉ
Môžete si vybrať, či máte záujem o zasielanie noviniek, akcií a podobne. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať kliknutím na odhlásenie na konci ktoréhokoľvek novinkového e-mailu a nemá vplyv na registráciu.

Ak chcete byť informovaní o akciách, súťažiach, novinkách, článkoch, využite náš newsletter, ktorý sa Vám v e-mailovej schránke objaví len štyrikrát za mesiac.Na čo používame Vaše osobné údaje?
Registrovaný užívateľ súhlasí s použitím svojich osobných údajov za účelom dodania, fakturácie a prípadnej reklamácie objednaného tovaru.

V prípade udelenia súhlasu na odber noviniek, súhlasíte so zasielaním e-mailových správ ohľadom noviniek, akcií a podobne v rozsahu jedenkrát týždenne. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať jednoduchým odhlásením na konci e-mailovej správy.

Viac informácií o spracovávaní osobných údajov nájdete v časti Ochrana osobných údajov a Používanie cookies.