Výhody registrácie


Uvažujete, čo Vám registrácia v internetovom kníhkupectve
KNIHCENTRUM.sk môže priniesť?

  • Meninová a narodeninová zľava
Na meniny automaticky posielame zľavový kód na nákup vo výške 2 €. Ak sa s nami podelíte aj o dátum narodenia, môžete sa tešiť aj na 3 € zľavu. Podmienkou, aby ste zľavu dostali, je odber noviniek, ktoré zasielame maximálne raz za týždeň.

  • Vernostná zľava na 7. objednávku v roku
Ak nakupujete knihy pravidelne a počas 365 dní si objednáte 6-krát, po najbližšej 28 dňovej pauze automaticky zasielame zľavový kód v hodnote 3 € na ďalšiu objednávku. Podmienkou, aby ste zľavu dostali, je odber noviniek, ktoré zasielame maximálne raz za týždeň.

  • Prehľad aktuálnych objednávok
V sekcii Moje objednávky nájdete všetky objednávky, ktoré ste u nás vytvorili. Môžete sledovať stav vybavenia jednotlivých titulov z objednávky i stav zaplatenia objednávky v prípade platby vopred. Aktuálne, online.

  • Rýchlosť vyplnenia objednávky
Nemusíte už vypĺňať svoje osobné údaje, čím urýchlite proces dokončenia objednávky. Vyberiete si len spôsob dopravy a platby.

  • Rýchlosť pri zmene osobných údajov
Potrebujete aktualizovať ktorýkoľvek údaj alebo nejaký pridať? Nijaký problém.

  • História objednávok
Poskytuje prehľad o všetkých objednávkach, ktoré ste u nás spravili ako prihlásení používatelia.

  • Zoznam prianí
Bez ohľadu na to z akého počítača, mobilu či tabletu si budete chcieť pozrieť, aktualizovať či zaslať niekomu zoznam prianí (mimochodom, môžete si ich vytvoriť niekoľko), po prihlásení Vám to bez problémov umožníme.
Viac informácií o zozname prianí.

  • Strážny pes
Nastavte si upozornenie na zmenu dostupnosti či pokles ceny u Vami žiadaného titulu. Vďaka registrácii budete mať prehľad o všetkých Vami strážených produktoch na jednom mieste v sekcii Môj účet - Strážny pes - moje strážené produkty. A pri nastavovaní stráženia dostupnosti či ceny už nebudete musieť zadávať e-mailovú adresu ani kód z obrázka na overenie.
Viac informácií o strážnom psovi.

  • Súhlasy
V tejto časti nájdete všetky informácie o tom, aké osobné údaje o Vás spracovávame a môžete tieto informácie aktualizovať.

  • Odber noviniek NEPOVINNÉ
Môžete si vybrať, či máte záujem o zasielanie noviniek, akcií, zliav a podobne. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať kliknutím na odhlásenie na konci ktoréhokoľvek novinkového e-mailu. V prípade, že máte záujem o meninovú, narodeninovú či vernostnú zľavu, je odber noviniek podmienkou, keďže sa zasielajú len v rámci danej databázy.

Ak chcete byť informovaní o akciách, súťažiach, novinkách, článkoch, využite náš newsletter, ktorý sa Vám v e-mailovej schránke objaví maximálne raz za týždeň.Na čo používame Vaše osobné údaje?
Osobné údaje registrovaný používateľa slúžia na dodanie, fakturáciu a prípadnú reklamáciu objednaného tovaru.

V prípade udelenia súhlasu na odber noviniek, súhlasíte so zasielaním e-mailových správ ohľadom noviniek, akcií, zliav a podobne v rozsahu jedenkrát týždenne. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať jednoduchým odhlásením na konci e-mailovej správy.

Viac informácií o spracovávaní osobných údajov nájdete v časti Ochrana osobných údajov a Používanie cookies.