Strážny pes


Strážny pes je služba, vďaka ktorej Vás budeme e-mailom informovať, hneď ako dôjde k zmene pri produkte.
Pošleme Vám automatický e-mail s informáciou, že pripravovaná kniha sa už dá objednať alebo že cena vybraného titulu klesla na Vami požadovanú sumu.


Pri aktuálne nedostupných položkách môžete sledovať dostupnosť, pri dostupných položkách pokles ceny. Stráženie produktu si môžu nastaviť registrovaní aj neregistrovaní zákazníci kliknutím na ikonu pri produkte: Strážiť pokles ceny alebo Strážiť dostupnosť.

Registrovaní zákazníci

Ak ste na www.KNIHCENTRUM.sk registrovaní, nemusíte vypĺňať e-mailovú adresu ani kód z obrázka. Bonusom je zoznam strážených produktov, ktorý môžete kedykoľvek aktualizovať. Zoznam nájdete po prihlásení a kliknutí na Vaše meno v modrej sekcii Môj účet, ktorá sa nachádza vľavo pod logom e-shopu KNIHCENTRUM.sk. Zistíte, čo strážite, ale aj dokedy a kvôli čomu. A položky, ktoré Vás už nezaujímajú, môžete jednoducho prestať strážiť.
Po kliknutí na ikonu Strážiť dostupnosť pri nedostupnom titule sa objaví samostatné okno, kde už len potvrdíte stráženie produktu.

Stráženie dostupnosti na KNIHCENTRUM.sk

Po kliknutí na ikonu Strážiť pokles ceny pri dostupnom produkte sa objaví samostatné okno. Tu vpíšete sumu, pod ktorú keď klesne cena titulu, zašleme Vám informačný e-mail. Prednastavená hodnota je aktuálnou cenou produktu a ak ju nezmeníte, upozorníme Vás na každý pokles ceny.

Stráženie poklesu ceny na KNIHCENTRUM.sk

Neregistrovaní zákazníci

Po kliknutí na ikonu Strážiť dostupnosť pri nedostupnom produkte sa objaví samostatné okno, kde je potrebné vyplniť e-mailovú adresu, na ktorú chcete dostať informácie o zmene dostupnosti a overovací kód z obrázka.

Po kliknutí na ikonu Strážiť pokles ceny pri dostupnom produkte sa objaví samostatné okno. Okrem e-mailovej adresy a kódu z obrázka tu môžete zmeniť aj hodnotu, pod ktorú keď klesne cena titulu, zašleme Vám informačný e-mail. Prednastavená cena je automaticky rovná aktuálnej cene. Ak cenu nezmeníte, upozorníme Vás na každý pokles.

Ak chcete mať prístup k Vami stráženým titulom, odporúčame Vám registrovať sa. Prečítajte si Výhody plynúce z registrácie na www.KNIHCENTRUM.sk.

Funkcia Strážny pes bude rada Vaším verným spoločníkom. :-)