Jediná kniha o financiách, ktorú by ste mali prečítať

EAN:9788022213554
Uvoľnená cesta k bohatstvu

Objednávku (na dobierku) prijatú v pracovný deň do 13:30 expedujeme ihneď, najneskôr na druhý deň.

Dostupnosť: IHNEĎ odosielame
  • ( skladom )
17,90 €
4,47 € 25%
13,43 €
17,90 €
4,47 € 25%
13,43 €
Anotácia
Množstvo rád a návodov, ako bezpečne a s istotou začať s finančným plánovaním.

Táto kniha zbaví strachu z financovania aj tých, ktorí matematiku veľmi nemusia. Finančné poradenstvo Thomasa Kehla je cenným a prepotrebným základom pre mladého človeka bez hlbšieho ekonomického vzdelania. Bude ho viesť a ukáže mu, ako nadobudnúť bohatstvo a zabezpečiť sa na starobu, aby neskôr nemusel citeľne znižovať svoj životný štandard.
Neobstoja žiadne výhovorky, ak odmietnete prevziať kontrolu nad svojimi financiami. Investovať vlastné peniaze so ziskom nebolo nikdy jednoduchšie ako dnes. Bývalý investičný bankár Thomas Kehl a novinárka Mona Linkeová ukážu čitateľovi cestu, ako využiť akcie a ETF (Exchange Traded Funds) na nadobudnutie bohatstva a ako to funguje. Prinášajú zrozumiteľný, motivujúci a predovšetkým efektívny program pre každého, kto je ochotný vziať starostlivosť o financie do vlastných rúk.
Jediná kniha o financiách, ktorú by ste si mali prečítať dostala príťažlivú prezývku „nemecká finančná biblia“. Nie náhodou, lebo autor už v prvej kapitole vysvetľuje sedem najčastejších chýb týkajúcich sa financií, ktoré nám bránia investovať a poistiť sa na starobu.
Autor upozorňuje na najdôležitejšie chyby pri uvažovaní o investíciách, na strach a obavy, že by sme mohli o všetko prísť. Pravdivo a bez servítky rozoberá tému nehnuteľností a investovania do akcií a dlhopisov, obšírne sa venuje téme ETF, vďaka ktorým je dnes kanál finančných tokov taký široký a populárny. Kniha je určená predovšetkým tým, ktorí sa začínajú zaoberať financiami.
Publikácia sa dlhodobo drží v rebríčku najpredávanejších kníh, keďže obsahuje kompletné základné znalosti financovania. Vďaka grafom je prehľadná, napísaná zrozumiteľným jazykom a navyše aj zábavná.

Informácie o produkte
Podnázov Uvoľnená cesta k bohatstvu
Názov v originále Das einzige Buch, das Du über Finanzen lesen solltest
Druh sortimentu Kniha
Autor Thomas Kehl, Mona Linkeová
Prekladateľ Erika Ridziová
Značka Vydavateľstvo Tatran
V predaji od 15.09.2022
Rok vydania 2022
Poradie vydania 1. vydání
Rozmery 13.1 x 20.6 x 1.3 cm
Hmotnosť 0.26 kg
Väzba Brožovaná bez prebalu lesklá
Počet strán 224
ISBN 978-80-222-1355-4
EAN 9788022213554
Interný kód 0391270
Produktový manažér Andrea Rudinská (andrea.rudinska@pemic.sk)
Ceny dopravy
KNIHCENTRUM blog