Kouzlo sebeuskutečnění

EAN:9788026201649
Harry Potter v nás
Značka: PORTÁL

Titul je vypredaný u vydavateľa. Využite funkciu Strážiť dostupnosť, budeme Vás informovať, ak sa situácia zmení.

Dostupnosť: Vypredané
4,18 €
Anotácia

Kniha Kouzlo sebeuskutečnění je tým pravým titulom pre mládež a dospelých, ktorí sú fascinovaní dobrodružstvami Harryho Pottera vo svete muklov a čarodejníkov a zaujíma ich pozadie významov, ktoré kniha viac či menej skrýva. Kniha je v českom jazyku.

Prepadli snáď milovníci série kníh o Harrym Potterovi zvodom okultizmu či satanizmu ako sa ozývalo z radov fundamentalistických kritikov? Pre Mathiasa Junga je naopak majstrovským literárnym dielom ľudskej mravnosti. Autor v knihe Kouzlo sebeuskutočnění predkladá ucelený psychologický výklad potterovskej série. Obracia sa predovšetkým na premýšľavých čitateľov Harryho Pottera, pre ktorých môže byť jeho kniha čítaním, z ktorého sa najviac dozvedia nielen o potterovskom mýte, ale aj o sebe samých, o ceste vlastného sebauskutočnenia. Svoje úvahy Mathias Jung prekladá paralelami z mytológie, duchovných tradícií, či myšlienkami autorov ako C. G. Jung, E. Drewermann, E. Erickson či F. M. Dostojevskij.

Kouzlo sebeuskutočnění môže byť ideálnym darčekom pre čitateľov so záujmom o vlastný rozvoj a pre všetkých milovníkov Harryho Pottera, ktorým pomôže v širších súvislostiach porozumieť príbehu.

Dr. Mathias Jung je autorom psychologických výkladov Siddharty od Hermana Hesseho či Malého princa od Antoina de Saint-Exupéryho (v češtine vydal Portál pod názvom Malý princ v nás).

Informácie o produkte
Podnázov Harry Potter v nás
Druh sortimentu Kniha
Autor Mathias Jung
Značka PORTÁL
V predaji od 13.11.2012
Rok vydania 2012
Poradie vydania 1. vydanie
Rozmery 11,6 x 17,5 x 2,0 cm
Hmotnosť 0,21 kg
Väzba Pevná s přebalem matná
Počet strán 192
ISBN 978-80-262-0164-9
EAN 9788026201649
Interný kód 0135206
Produktový manažér Jana Matějová (jana.matejova@knihcentrum.sk)
Ceny dopravy