Mysli konaj zbohatni

EAN:9788097148225
Ako sa vymaniť z chudobných vzorcov a aktivovať hojnosť podľa vzoru bohatých
Značka: AAW

Titul je vypredaný u vydavateľa. Využite funkciu Strážiť dostupnosť, budeme Vás informovať, ak sa situácia zmení.

Dostupnosť: Vypredané
10,90 €
Anotácia

Kniha Mysli, Konaj, Zbohatni vychádza z konceptu, že všetko bohatstvo sveta už je v nás, len ho cez všetky naučené „pravdy“ a mýty o peniazoch nevieme aktivovat. V knihe sa naučíte, ako tieto pseudopravdy vo svojej mysli nájsť, „prepísať“ a ako sa následne pomocou konkrétnych akčných krokov vydať v ústrety hojnosti a finančnej slobode.

Autor Andy Winson mal tú čest učiť sa naživo od najlepších svetových trénerov, ako je Anthony Robbins, Jack Canfield, Brian Tracy, Robert Dilts, Joseph McClendon III, T.Harv Ecker, Robert G. Allen a mnohých dalších. S väčšinou z nich sa pozná osobne a zistil, že tieto mimoriadne úspešné osobnosti niečo spája. Nasledujú rovnaký princíp, rovnakú cestu. Tú, ktorú opisuje, a na ktorú vás pozýva aj kniha Mysli, Konaj, Zbohatni.

Andyho špeciálne tréningy a „koučingy“ zažili tisícky ľudí vo viacerých krajinách Európy. Prednáša na školách pre študentov a pedagógov. Pôsobí ako „kouč“ vrcholových športovcov, lídrov a TOP manažérov firiem rôzneho zamerania. Je popredným slovenským šíriteľom (NLP) Neurolingvistického programovania a tiež jediným medzinárodne certifikovaným inštruktorom firewalkingu na Slovensku.Jeho životnou vášňou je pomáhať ľuďom, objavovať a rozvíjať ich skutočný potenciál na ceste k vytúženému životu, prebúdzať ich skryté sily a objavovať zdroje, ktoré sa v nich skrývajú.

Informácie o produkte
Podnázov Ako sa vymaniť z chudobných vzorcov a aktivovať hojnosť podľa vzoru bohatých
Názov v originále Mysli konaj zbohatni
Druh sortimentu Kniha
Autor Andy Winson
Značka AAW
V predaji od 08.12.2016
Rok vydania 2015
Poradie vydania 2. vydanie
Rozmery 15,0 x 21,5 x 1,1 cm
Hmotnosť 0,26 kg
Väzba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet strán 196
ISBN 978-80-971482-2-5
EAN 9788097148225
Interný kód 0217859
Produktový manažér Andrea Rudinská (andrea.rudinska@knihcentrum.sk)
Ceny dopravy