Rozvíjajúce hrové činnosti pre deti v kolektíve

EAN:9788081391682
Značka: Vnímavé Deti

Objednávku (na dobierku) prijatú v pracovný deň do 13:30 expedujeme ihneď, najneskôr na druhý deň.

Dostupnosť: IHNEĎ odosielame
  • ( skladom )
8,50 €
2,12 € 25%
6,38 €
8,50 €
2,12 € 25%
6,38 €
Anotácia

Nová publikácia plná hrových a činnostných námetov na komplexnú stimuláciu a rozvoj detskej osobnosti. Námety sú vhodné pre 2- a 3-ročné deti navštevujúce jasle, detské centrá a materské školy, pre deti vývinovo oslabené alebo oneskorené, ktoré potrebujú stimuláciu schopností a zručností založenú na zmyslovom, motorickom a činnostnom prístupe, pre deti a ich rodičov v domácom prostredí, aj ako príprava dieťaťa na nástup do materskej školy. Príprava a realizácia popisovaných námetov nepotrebuje drahé hračky a nákladné pomôcky, a preto ich veľmi rýchlo a jednoducho môžete každodenne využívať pri práci s deťmi.

 

"Publikácia, ktorú držíte v rukách, vám pomôže dosiahnuť zámer,ktorý v nej autorka vytýčila. Rešpektuje základné didaktické zásady cieľavedomosti, postupnosti, primeranosti aj názornosti. Tak, ako povedal J. A. Komenský, na dobrom začiatku všetko záleží. S touto knihou budú začiatky malých detí krajšie, lepšie a zmysluplnejšie. Pomôže vám prekonať počiatočné obavy a stanesa vhodnou inšpiráciou na každý deň."

PaedDr. Monika Miňová, PhD.

 

"Inšpiratívna metodická pomôcka pre prácu učiteliek a opatrovateliek 2- a 3-ročných detí. Obsahuje mnoho rád a námetov na rozvíjanie malých detských osobností prostredníctvom hier a hrových činností s pomôckami dostupnými v kolektívnych zariadeniach. Kniha prezentuje bohaté pedagogické skúsenosti autorky a publikované poznatky iných odborníkov. Syntetizujú a členia poznanie, aby bolo prehľadné a obsahovalo dôležité informácie. Oceňujem, že autorka upriamila pozornosť na rozmanité možnosti hrania sa s deťmi aj plánovania hrových činností,a že prispela k riešeniu problematiky edukácie a starostlivosti v ranom detstve."

doc. PaedDr. Milena Lipnická, PhD.

 

"Publikácia poskytuje užitočný prehľad o východiskách, princípoch a spôsoboch výchovy a vzdelávania detí vo veku dvoch až troch rokov. Je praktickou príručkou nielen pre učiteľky, ale pre akúkoľvek dospelú osobu starajúcu sa o deti, či už opatrovateľku, rodiča alebo inú osobu, ktorej záleží na tom, aby sa deti učili a rozvíjali v bezpečnom prostredí pod láskyplným a premysleným vedením."

Mgr. Michaela Vargová, PhD.

Informácie o produkte
Druh sortimentu Kniha
Autor Eva Sobinkovičová
Značka Vnímavé Deti
V predaji od 24.02.2021
Rok vydania 2021
Poradie vydania 1. vydání
Rozmery 16.1 x 23.0 x 1.0 cm
Hmotnosť 0.25 kg
Väzba Pevná bez prebalu lesklá
Počet strán 100
ISBN 978-80-8139-168-2
EAN 9788081391682
Interný kód 0352693
Produktový manažér Anna Talabajová (anna.talabajova@pemic.sk)
Ceny dopravy