Stratené dievča

EAN:9788022206679

Titul je vypredaný u vydavateľa. Využite funkciu Strážiť dostupnosť, budeme Vás informovať, ak sa situácia zmení.

Dostupnosť: Vypredané
14,90 €
Anotácia

V jedno teplé letné ráno sa v severnom Carthage v Missouri chystajú Nick a Amy Dunnovci osláviť piate výročie svadby. Darčeky sú už takmer zabalené a stôl v reštaurácii rezervovaný, keď z prenajatého McMansion na rieke Mississippi zmizne Nickova inteligentná a krásna manželka. Pod narastajúcim tlakom zo strany polície a médií – ako aj Aminých rodičov, ktorí svoju dcéru bezmedzne milujú – predvedie náš zlatý chlapec nekonečný rad klamstiev, podvodov a iných prejavov nevhodného správania. Nick je vyhýbavý a rozhodne krutý – ale naozaj zavraždil Amy?

Keď začnú Nicka navštevovať policajti, každý v meste rozmýšľa, či dobre pozná svojho milovaného partnera. S dvojčaťom Margo po boku Nick potvrdí svoju nevinu. Ale ak Nick nezabil svoju peknú ženu, kam sa podela? A čo bolo v striebornej darčekovej škatuli, ukrytej v zadnej časti spálňového šatníka?

Román Stratené dievča o totálne skrachovanom manželstve z pera Gillian Flynnovej údajne nepustíte z rúk, kým ho nedočítate. Denník Chicago Tribune vyhlásil, že táto kniha "vás vtiahne do deja a drží v moci ako čistá, ale nebezpečná droga." Jedovatá zmes duchaplnosti a lahodne mrazivého príbehu vytvárajú triler, ktorý vám trhá nervy a predovšetkým vás mätie každým zvratom svojho deja.

o filmové spracovanie románu sa postaral David Fincher. Režisér, ktorý má na svojom konte niekoľko výborných filmov aj na základe knižných predlôh - Klub bitkárov, Podivný prípad Benjamina Buttona či Muži, ktorí nenávidia ženy. A v roku 2014 medzi ne pribudol titul Gone Girl (Stratené dievča), na základe rovnomennej knihy Gillian Flynnovej. Hlavné úlohy získali Rosamund Pikeová a Ben Affleck.

Informácie o produkte
Názov v originále Stratené dievča
Druh sortimentu Kniha
Autor Gillian Flynnová
Značka Vydavateľstvo Tatran
V predaji od 30.10.2013
Rok vydania 2013
Poradie vydania 1. vydanie
Rozmery 16,0 x 23,8 x 3,8 cm
Hmotnosť 0,65 kg
Väzba Pevná s přebalem matná
Počet strán 408
ISBN 978-80-222-0667-9
EAN 9788022206679
Interný kód 0155328
Produktový manažér Andrea Rudinská (andrea.rudinska@knihcentrum.sk)
Ceny dopravy