Balíček 3 ks Vinnetou + 3 DVD

EAN:8594031509172
Vinnetou I + Vinnetou II + Vinnetou III
Značka: Dixit

Titul je vypredaný u vydavateľa. Využite funkciu Strážiť dostupnosť, budeme Vás informovať, ak sa situácia zmení.

Dostupnosť: Vypredané
23,97 €
Anotácia
Len málo dobrodružných románov si našlo toľko čitateľov, ako príbehy apačského náčelníka Vinnetoua a jeho verného priateľa Old Shatterhanda, odohrávajúce sa v kulisách amerického divokého západu. Ich spoločný boj proti banditom, plný napätia a romantiky, vás strhne aj dnes a prenesie do čias, kedy priateľstvo a odvaha dokázali prekonať všetky nástrahy a nebezpečenstvá.

Aj v druhom dieli Vinnetoua sa stretnete s Old Shatterhandom či zálesákom Samom Hawkensom. Zároveň však spoznáte aj nových hrdinov divokého západu - Old Firehanda, jeho syna Harryho a najmä osudovú lásku náčelníka Apačov krásnu Ribannu.

V treťom dieli Vinnetou a Old Shatterhand opäť bojujú za práva utláčaných indiánov a do cesty sa im dostane aj obávaný zloduch Santer. Posledný diel Vinnetoua má síce tragické finále, predchádza mu však plno napínavých dobrodružstiev slávnej dvojice.

Jedinečným darčekom ku knihe je súbor 3 DVD, ktoré obsahujú dokonale zreštaurovanú a vyčistenú verziu legendárnych dobrodružných filmov, v ktorom hlavné úlohy hrajú Pierre Brice a Lex Barker. Filmy Vinnetou, Vinnetou 2 - Červený gentleman a Vinnetou 3 - Posledný výstrel sa stali a sú dodnes neprekonaným diváckym hitom. Strhujúci príbeh, nezabudnuteľná hudba a nádherná príroda si vás určite získajú rovnako, ako celé generácie divákov pred vami.

Informácie o produkte
Podnázov Vinnetou I + Vinnetou II + Vinnetou III
Názov v originále Balíček 3 ks Vinnetou + 3 DVD
Druh sortimentu Kniha
Autor Karl May
Značka Dixit
V predaji od 02.11.2014
Rok vydania 2013
Poradie vydania 1. vydanie
Rozmery 14,6 x 20,8 x 9,5 cm
Hmotnosť 1,41 kg
Väzba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet strán 1200
Edícia Slávne dobrodružstvá Divokého západu
EAN 8594031509172
Interný kód 0175968
Produktový manažér Andrea Rudinská (andrea.rudinska@knihcentrum.sk)
Ceny dopravy