Čo s nemŕtvymi

EAN:9788081140907
Zombie thriller
Značka: Marenčin PT

Titul je vypredaný u vydavateľa. Využite funkciu Strážiť dostupnosť, budeme Vás informovať, ak sa situácia zmení.

Dostupnosť: Vypredané
13,90 €
Anotácia
Švédsky autor hororov John Ajvide Lindqvist v knihe Čo s nemŕtvymi? upúšťa od obľúbených upírov a dáva priestor nemenej strašidelným bytostiam, tentokrát sú v centre pozornosti zombie.

Stockholm zažíva jednu z najpodivnejších etáp v svojej histórii. V meste sa dejú ozaj podivné veci. Všetko to začalo nezvyklým vyčíňaním počasia, po dlhotrvajúcich horúčavách akoby mesto zahalil mrak elektrického napätia. Nie je možné zhasnúť jedinú lampu, prístroje pri pokuse o vypnutie nereagujú. A akoby toho nebolo málo, v márnici začínajú ožívať mŕtvi. Pre niekoho apokalyptická predstava, pre iných posledná nádej ako sa nezblázniť. Platí to aj v  prípade dcéry novinára Gustava Mohlera, ktorá pred nedávnom stratila milovaného syna a už je na konci so silami. Že by ešte existovala nádej?

Davidova žena zahynula pri tragickej autonehode. Od vtedy prosil David neúnavne Boha, aby mu ju vrátil. No jej návrat do života nie je úplne podľa jeho predstáv... Elvyn manžel má mať o dva dni pohreb, keď zrazu uprostred noci Elvy začuje tiché klopanie... Mŕtvi skutočne ožívajú.

John Ajvide Lindqvist je skutočný majster svojho oboru. Jeho príbehy sú tak autentické, že čitateľovi už pri otvorení knihy naskočia zimomriavky. Ak ste fanúšikom kvalitných hororov, kniha Čo s nemŕtvymi? by určite nemala chýbať vo vašej knihovničke.


Informácie o produkte
Podnázov Zombie thriller
Názov v originále Čo s nemŕtvymi
Druh sortimentu Kniha
Autor John Ajvide Lindqvist
Značka Marenčin PT
V predaji od 15.08.2011
Rok vydania 2011
Poradie vydania 1. vydanie
Rozmery 14,2 x 21,0 x 3,0 cm
Hmotnosť 0,43 kg
Väzba Pevná bez přebalu matná
Počet strán 352
ISBN 978-80-8114-090-7
EAN 9788081140907
Interný kód 0115849
Produktový manažér Barbora Ďuricová (barbora.duricova@knihcentrum.sk)
Ceny dopravy