Detoxikácia organizmu Kľúč k zdraviu

EAN:9788097074722
zmena života k lepšiemu
Značka: Plat4M

Titul je vypredaný u vydavateľa. Využite funkciu Strážiť dostupnosť, budeme Vás informovať, ak sa situácia zmení.

Dostupnosť: Vypredané
8,95 €
Anotácia

Publikácia Detoxikácia organizmu (Kľúč k zdraviu) je určená širokej čitateľskej verejnosti. Mali by po nej siahnuť najmä čitatelia strednej a staršej generacie, ktorým záleží na ich zdraví. Dozviete sa, čo je prapríčinou mnohých zdravotných neduhov a väčšiny chorôb. Získate rady a návody, ako si svoj organizmus zvnútra očistiť a tak odstrániť zdravotné ťažkosti a znovu nadobudnúť sviežosť a kondíciu.

 

Pri prejedaní sa a nesprávnej kombinácii potravín časť jedla ostáva nestrávená, nasleduje jeho hnilobný rozklad v črevách, pričom sa vytvárajú toxíny, jedovaté látky. Pôvodcovia našich chorôb. Často sa snažíme „odhladovať“ prebytočné kilogramy nevyváženou rýchlou diétou chudobnou na živiny. Potom sa však niet čo čudovať, že predčasne starneme, strácame energiu a chuť do života. Určite všetci chceme žiť kvalitný život aktívne a s výkonnosťou, ktorá nezávisí od veku a pohlavia. Otázka je, čo pre uskutočnenie tejto predstavy robíme. Pritom stav vlastného zdravia môžeme až z troch štvrtín ovplyvniť sami!

 

Málokto si naplno uvedomuje, že okrem zdravého stravovania hrá dôležitú úlohu aj pravidelná detoxikácia - očista organizmu. Jedná sa už o šieste rozšírené vydanie knihy Detoxikácia organizmu. Katarína Horáková doplnenú verziu rozšírila na základe množstva reakcií čitateľov knihy a na základe jej vlastnej webovej stránky.

 

Odkaz Kataríny Horákovej, autorky knihy Detoxikácia organizmu (Kľúč k zdraviu)

Mali by sme vziať veci do vlastných rúk a naučiť sa, ako sa starať sami o seba a našich blízkych. Staňme sa vyznávačmi prirodzeného zdravia a životného štýlu. Žijeme v informatickej ére, no napriek tomu niektoré dôležité informácie, často dokonca aj tie životne dôležité, sú nám neznáme. Učme sa o zdravej výžive, rastlinách a prirodzených spôsoboch ako udržať seba a svoju rodinu v zdraví a začnime svoju novú kariéru v tejto vzrušujúcej oblasti.

Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že sústavné vzdelávanie o prirodzenom zdraví môže naozaj zmeniť náš život k lepšiemu. Ochrana zdravia je najväčšia príležitosť, ktorú poskytuje 21. storočie.

 

Informácie o produkte
Podnázov zmena života k lepšiemu
Názov v originále Detoxikácia organizmu Kľúč k zdraviu
Druh sortimentu Kniha
Autor Katarína Horáková
Značka Plat4M
V predaji od 11.06.2012
Rok vydania 2012
Poradie vydania 6. vydanie
Rozmery 13,5 x 19,0 x 5,0 cm
Hmotnosť 0,21 kg
Väzba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet strán 132
Posledná dotlač 12/2013
ISBN 978-80-970747-2-2
EAN 9788097074722
Interný kód 0125204
Produktový manažér Barbora Ďuricová (barbora.duricova@knihcentrum.sk)
Ceny dopravy