Doprava

Chránime Vaše objednávky. Každú balíme do kartónového obalu. Balíky si môžete nechať zaslať Slovenskou poštou, prepravnou spoločnosťou DPD, prostredníctvom Packety alebo vyzdvihnúť v našom kníhkupectve v Bratislave.

Ak si objednáte titul z Vydavateľstva EKONÓM prípadne iný titul dostupný len v kníhkupectve v Bratislave, v košíku Vám automaticky ponúkneme možnosť vyzdvihnúť si objednávku v kníhkupectve KNIHCENTRUM.sk v budove Ekonomickej univerzity v Bratislave alebo si ju môžete nechať zaslať na adresu prostredníctvom DPD (objednávku skompletujeme v kníhkupectve a odovzdáme DPD). Je to kvôli tomu, že tituly z Vydavateľstva EKONÓM a pár ďalších špecifických titulov nemáme priamo v sklade, ale len v kníhkupectve v Bratislave.

Tituly z Knižného bazáru nie je možné vyzdvihnúť na KNIHCENTRUM.POINT v Bratislave.

TIP: prejdite na STRUČNÝ PREHĽAD CIEN DOPRAVY


Logo Zásielkovňa.skPACKETA (starší názov Zásielkovňa) doručenie do 24 hodín od expedície
Chcete ušetriť?
Zaplaťte online alebo prevodom a za dodanie objednávky zaplatíte len
2,29 € (pri objednávke nad 39 € zadarmo)
.
Uprednostňujete dobierku? Za dodanie zaplatíte 3,29 €, pri objednávke nad 39 € len 1 € (poplatok je za službu dobierka).

Pri objednaní produktov s dostupnosťou ihneď odosielame na dobierku alebo platbou kartou online do 13:30 v pracovný deň, objednávku vyskladníme okolo 19-tej hodiny. Dodaná bude do 2 pracovných dní od zaslania. Budete si ju môcť vyzdvihnúť do 5 dní od doručenia na odberné miesto Packety.

Viac informácií o službe Packeta

Logo DPD
DPD Pickup alebo Pickup Station (samoobslužný box)
– doručenie do 24 hodín od expedície

Chcete ušetriť? Zaplaťte online alebo prevodom. Za dopravu a super rýchle doručenie zaplatíte 2,49 € (pri objednávke nad 39 € zadarmo).
Uprednostňujete dobierku? Cena za dopravu je 3,49 €, pri objednávke nad 39 € len 1 € (poplatok je za službu dobierka).
Chcete si objednávku vyzdvihnúť kedykoľvek v samoobslužnom boxe, tzv. Pickup Station? Zaplaťte prevodom a vyzdvihnite si Vašu objednávku v AlzaBoxe do 3 kalendárnych dní od uloženia prostredníctvom PIN kódu, ktorý Vám DPD zašle cez SMS.

Pri objednaní produktov s dostupnosťou ihneď odosielame na dobierku alebo platbou kartou online do 15:00 v pracovný deň, objednávku vyskladníme okolo 19-tej hodiny. Dodanie objednávky sa uskutoční už na druhý pracovný deň.
Viac informácií o DPD Pickup / Station


Logo DPD
DPD kuriér
– doručenie do 24 hodín od expedície

Chcete ušetriť? Zaplaťte online alebo prevodom. Za dopravu a super rýchle doručenie priamo k Vám zaplatíte 3,99 € (pri objednávke nad 39 € zadarmo).
Uprednostňujete dobierku? Cena za dopravu je 4,99 €, pri objednávke nad 39 € len 1 € (poplatok je za službu dobierka).

Pri objednaní produktov s dostupnosťou ihneď odosielame na dobierku alebo platbou kartou online do 15:00 v pracovný deň, objednávku vyskladníme okolo 19-tej hodiny. Dodanie objednávky sa uskutoční už na druhý pracovný deň.
Viac informácií o DPD

Logo Slovenská pošta SLOVENSKÁ POŠTA doručenie do 5 pracovných dní od expedície

Chcete ušetriť? Zaplaťte vopred online alebo prevodom a za dodanie objednávky zaplatíte len 3,29 €. Pri objednávke nad 39 € neúčtujeme nijaké poštovné.
Uprednostňujete dobierku? Za dodanie zaplatíte 4,29 €, pri objednávke nad 39 € ostáva poplatok za službu dobierka v hodnote 1 €.


Pri objednaní produktov s dostupnosťou ihneď odosielame na dobierku alebo platbou kartou online do 13:30 v pracovný deň, objednávku vyskladníme okolo 17-tej hodiny. Dodaná bude do 3 pracovných dní od zaslania. Ak Vás kuriér nezastihne, zásielku uloží na pošte, kde si ju vyzdvihnete.Logo KNIHCENTRUM.sk OSOBNÝ ODBER KNIHCENTRUM.POINT – doručenie do 24 hodín od expedície

Platba v predajni (kartou alebo v hotovosti) ZADARMO. Odberné miesto v našom prvom kníhkupectve v Bratislave Petržalke.
Otvorené od pondelka do piatku 8:00 – 12:00 a 12:30 16:00, v utorok do 15:30.


Viac informácií O OSOBNOM ODBEREZaujímajú Vás podrobnejšie Spôsoby platby?

PS: balné ani nijaké ďalšie poplatky neúčtujeme.