Doprava

Chránime Vaše objednávky. Každú balíme do kartónového obalu. Balíky si môžete nechať zaslať Slovenskou poštou alebo súkromnou prepravnou spoločnosťou Geis Parcel SK. Záleží len na Vás.

Letné dni dopravy zadarmo na KNIHCENTRUM.sk

TIP: kliknite na STRUČNÝ PREHĽAD CIEN DOPRAVY

SLOVENSKÁ POŠTA - doručenie max. do 3 pracovných dní od expedície

Chcete ušetriť? Zaplaťte vopred a za dodanie objednávky zaplatíte len 2,49 €. Pri objednávke nad 39 € neúčtujeme nijaké poštovné.
Uprednostňujete dobierku? Za dodanie zaplatíte 3,49 €, pri objednávke nad 39 € ostáva poplatok za službu dobierka v hodnote 1 €.

Pri objednaní produktov s dostupnosťou ihneď odosielame na dobierku do 13:00 v pracovný deň, objednávku vyskladníme do 17:00. Dodanie prebehne max. do troch pracovných dní od zaslania. Ak Vás kuriér nezastihne, zásielku uloží na pošte, kde si ju vyzdvihnete.

GEIS PARCEL SK - doručenie do 24 hodín od expedície

Platíte vopred? Objednávku Vám nezašleme obratom, ale ušetríte. Poštovné bude 3,79 € (pri objednávke nad 39 € zadarmo). Objednávku Vám pošleme ihneď po zaevidovaní platby.
Potrebujete objednávku už na druhý pracovný deň? Za 4,79 €, pri objednávke nad 39 € len za 1 € (poplatok je za službu dobierka), budete mať objednávku vo Vašich rukách najrýchlejšie ako vieme, už druhý pracovný deň. Podmienky čítajte nižšie.

Pri objednaní produktov s dostupnosťou ihneď odosielame na dobierku do 13:00 v pracovný deň, objednávku vyskladníme do 17:00. Dodanie objednávky sa uskutoční na druhý pracovný deň. Prepravca Vás bude o doručení informovať SMSkou a a telefonátom sa s Vami dohodne na prevzatí. Výnimočne sa môže stať, že sa dodanie objednávky na dobierku o jeden deň oneskorí.
Viac informácií o preprave GEISom


Zaujímajú Vás podrobnejšie Spôsoby platby?
PS: balné ani nijaké ďalšie poplatky neúčtujeme.