Doprava

Chránime Vaše objednávky. Každú balíme do kartónového obalu. Balíky si môžete nechať zaslať Slovenskou poštou alebo súkromnou prepravnou spoločnosťou Geis Parcel SK. Záleží len na Vás.

TIP: prejdite na STRUČNÝ PREHĽAD CIEN DOPRAVYSlovenská pošta  SLOVENSKÁ POŠTA – doručenie do 3 pracovných dní od expedície

Chcete ušetriť? Zaplaťte vopred a za dodanie objednávky zaplatíte len 2,49 €. Pri objednávke nad 39 € neúčtujeme nijaké poštovné.
Uprednostňujete dobierku? Za dodanie zaplatíte 3,49 €, pri objednávke nad 39 € ostáva poplatok za službu dobierka v hodnote 1 €.


Pri objednaní produktov s dostupnosťou ihneď odosielame na dobierku do 13:00 v pracovný deň, objednávku vyskladníme do 17:00. Dodaná bude do 3 pracovných dní od zaslania. Ak Vás kuriér nezastihne, zásielku uloží na pošte, kde si ju vyzdvihnete.


GEIS PARCEL SK – doručenie do 24 hodín od expedície

Platíte vopred? Objednávku Vám nezašleme obratom, ale ušetríte. Poštovné bude 3,79 € (pri objednávke nad 39 € zadarmo). Objednávku Vám pošleme ihneď po zaevidovaní platby.
Potrebujete objednávku už na druhý pracovný deň? Za 4,79 €, pri objednávke nad 39 € len za 1 € (poplatok je za službu dobierka), budete mať objednávku vo Vašich rukách najrýchlejšie ako vieme, už druhý pracovný deň. Podmienky čítajte nižšie.


Pri objednaní produktov s dostupnosťou ihneď odosielame na dobierku do 13:00 v pracovný deň, objednávku vyskladníme do 17:00
. Dodanie objednávky sa uskutoční na druhý pracovný deň. Prepravca Vás bude o doručení informovať SMSkou a telefonátom sa s Vami dohodne na prevzatí.

Viac informácií o preprave GEISom


Zaujímajú Vás podrobnejšie Spôsoby platby?
PS: balné ani nijaké ďalšie poplatky neúčtujeme.