Doprava

Chránime Vaše objednávky. Každú balíme do kartónového obalu. Zásielky si môžete nechať doručiť Slovenskou poštou alebo súkromnou prepravnou spoločnosťou Geis Parcel SK. Záleží len na Vás.

TIP: STRUČNÝ PREHĽAD CIEN DOPRAVY

SLOVENSKÁ POŠTA - doručenie max. do 3 pracovných dní od expedície

Chcete ušetriť? Zaplaťte vopred a za dodanie objednávky zaplatíte len 2,49 €. Pri objednávke nad 39 € Vám zásielku zašleme úplne zadarmo.
Uprednostňujete dobierku? Za dodanie zaplatíte 3,49 €, pri objednávke nad 39 € ostáva poplatok za službu dobierka v hodnote 1 €.

Pri objednaní expedične dostupného tovaru na dobierku do 13:00 v pracovný deň objednávku expedujeme hneď poobede. Dodanie prebehne max. do troch pracovných dní od expedície. Ak Vás kuriér nezastihne, zásielku uloží poobede na pošte. Výnimočne sa môže stať, že sa expedovanie objednávky na dobierku o jeden deň oneskorí.

GEIS PARCEL SK - doručenie do 24 hodín od expedície

Platíte vopred? Objednávku Vám nezašleme obratom, ale aspoň trochu ušetríte. Poštovné bude 3,79 € (pri objednávke nad 39 € zadarmo). Objednávku Vám pošleme ihneď po zaevidovaní platby.
Potrebujete objednávku už na druhý pracovný deň? Za 4,79 €, pri objednávke nad 39 € len za 1 € (poplatok je za službu dobierka), budete mať objednávku vo Vašich rukách najrýchlejšie ako vieme.

Pri objednaní expedične dostupného tovaru na dobierku do 13:00 v pracovný deň objednávku expedujeme hneď poobede. Dodanie objednávky sa uskutoční na druhý pracovný deň. Prepravca Vás bude o expedícii informovať SMSkou a na druhý deň sa s Vami telefonicky dohodne na prevzatí. Výnimočne sa môže stať, že sa expedovanie objednávky na dobierku o jeden deň oneskorí.
Viac informácií o preprave GEISom


Zaujímajú Vás podrobnejšie Spôsoby platby?
PS: balné ani nijaké ďalšie poplatky neúčtujeme.