Fanúšička

EAN:9788055142623
Rozprávanie o prvej láske, rodině a fanfiction
Značka: YOLI

Titul je vypredaný u vydavateľa. Využite funkciu Strážiť dostupnosť, budeme Vás informovať, ak sa situácia zmení.

Dostupnosť: Vypredané
4,00 €
Anotácia

Rainbow Rowellová už u slovenskej mládeže, ale aj starších čitateľov, stihla zabodovať knihou Eleanor a Park. Novinkou tejto autorky je dielo Fanúšička.

Hlavnou hrdinkou je Cath, fanúšička Simona Snowa. Celý život tejto knižnej postave odhodlane fandí a v tomto na ňu asi nik nemá. So svojím dvojčaťom, sestrou Wren, vďaka úkrytu v Simonovom svete zvládli aj odchod ich matky. Zatiaľ čo Wren zo spárov fanúšikovstva už vyrástla, Cath stále vypisuje na fanfóra, píše fanfiction a na každú premiéru sa pokojne prezlieka za filmové postavy.

V osemnástich sestry svorne mieria na vysokú školu, no Wren nechce na intráku bývať s Cath. Túži po nezávislosti, dvojčatá sa preto rozdelia. Cath býva s namosúrenou dievčinou a musí vystáť jej očarujúceho priateľa. Fanfiction je podľa jednej Cathinej profesorky koniec civilizácie, no Cath sa môže realizovať aspoň na hodinách písania. Musí sa vyrovnať s tým, že sa nemôže spoliehať a obracať na Wren, musí sa začleniť medzi ostatných, chtiac-nechtiac, aspoň trochu. Cath sa navyše bojí o svojho otca, ktorý ešte nikdy nezostal sám. Ako sa postará o domácnosť, o seba?

Vráťte sa do mladých čias, keď ste lipli či ešte lipnete na svojich idoloch a vydajte sa s Cath na cestu oslobodenia zo spárov fanúšikovstva. Alebo nie?

Informácie o produkte
Podnázov Rozprávanie o prvej láske, rodině a fanfiction
Názov v originále Fangirl
Druh sortimentu Kniha
Autor Rainbow Rowellová
Prekladateľ Diana Ghaniová
Značka YOLI
V predaji od 28.07.2015
Rok vydania 2015
Poradie vydania 1. vydanie
Rozmery 14,9 x 22,8 x 2,7 cm
Hmotnosť 0,50 kg
Väzba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet strán 400
ISBN 978-80-551-4262-3
EAN 9788055142623
Interný kód 0187201
Produktový manažér Barbora Ďuricová (barbora.duricova@knihcentrum.sk)
Ceny dopravy