AKCIA na bestsellery

Harmónia zdravia, krásy a vitality

EAN:9788097137342
voľné pokračovanie knihy Najedzte sa do štíhlosti

Titul je vypredaný u vydavateľa. Využite funkciu Strážiť dostupnosť, budeme Vás informovať, ak sa situácia zmení.

Dostupnosť: Vypredané
12,00 €
9,00 €
12,00 €
9,00 €
Anotácia

NOVÉ VYDANIE KNIHY Harmónia zdravia, krásy a vitality nájdete pod názvom Najedzte sa do štíhlosti 2.

V tejto publikácii sa dozviete ako prejsť od bežného stravovania k správnemu stravovaniu. Bežný spôsob stravovania a nevhodný spôsob rozmýšľania o sebe podľa Antónie Mačingovej spôsobuje, že ľudia sú ľahkou korisťou farmaceutického priemyslu a drahých, často neúčinných doplnkov stravy. V publikácii nájdete veľa receptov, mnohé aj pre ľudí, ktorí nekonzumujú mäso. A určite oceníte aj tipy na zdravé Vianočné menu. V knihe celkovo prevažujú recepty, ktoré vám zaručia zdravie, krásu a vitalitu.

Antónia Mačingová tiež v knižke približuje príbeh Simonky, jej žiačky. Budete sledovať premenu jej fyzického tela a na základe receptov aj to ako sa pri odbúraní zdedených a získaných návykov zmenila na kreatívnu mladú ženu, ktorej jedlá sú nielen chutné, ale aj zdraviu a telu prospešné. Pochopila, že len my sami sme prekážkou, ktorá nám bráni byť spokojnými a šťastnými ľuďmi.

A nezabudnite, že jojo efekt sa neprejaví len vtedy, keď sa v rámci vášho stravovania nevrátite do starých koľají.

Ako píše sama Antónia Mačingová:
Ak dodržíte odporúčané kroky, môžete naštartovať pozitívnu zmenu kvality vášho života. Už Hippokrates vravel, že zdravie a dlhý vek dosiahneme tým, keď sa vyhneme kombinácii bielkovín a sacharidov v rámci jedného pokrmu. Moju filozofiu stravovania som postavila na dodržiavaní princípov podľa krvných skupín v kombinácii s delenou stravou. Recepty zostavujem sama tak, aby vyhovovali všetkým krvným skupinám. Každý, kto pochopí princípy môjho stravovania, sa stane nezávislým od rôznych diét, váženia jedla, kontroly prijatých kalórií... Problém vzniká vtedy, ak ženy toto stravovanie berú ako diétu. Mnohé sú netrpezlivé a to, čo zanedbávali niekoľko rokov, chcú zmeniť za niekoľko dní. Vtedy to nefunguje. Dôležité je uvedomiť si, že to, ako vyzeráme a ako sa cítime teraz, je výsledkom našich predchádzajúcich volieb. Návrat k pôvodným stravovacím návykom logicky prinesie tie isté ťažkosti.
Ide mi o to, aby sa ľudia pozerali na stravu nielen ako na masu, ktorá na chvíľu zaplní náš žalúdok, ale ako na zdroj energie, pekného zovňajšku a zdravia. Podporujem a uprednostňujem vypestované produkty od lokálnych farmárov a producentov. Nevhodne volená a upravená strava, nízka telesná aktivita, zhoršené životné prostredie a stres výrazne ovplyvňujú narušenie rovnováhy nášho vnútorného prostredia, oslabuje sa imunita, vznikajú civilizačné choroby, ku ktorým patrí aj obezita. Jedinou prekážkou, ktorá nám bráni byť spokojnými a šťastnými ľuďmi, sme my sami. Len na nás záleží, či po štyridsiatke chytíme druhý dych alebo prvý infarkt.

Z našich článkov: Skúsenosti so stravovaním podľa Antónie Mačingovej

Informácie o produkte
Podnázov voľné pokračovanie knihy Najedzte sa do štíhlosti
Druh sortimentu Kniha
Autor Antónia Mačingová
Značka Antonialifestyle28
V predaji od 15.01.2014
Rok vydania 2014
Poradie vydania 1. vydání
Rozmery 15.3 x 21.8 x 1.6 cm
Hmotnosť 0.52 kg
Väzba Pevná bez prebalu lesklá
Počet strán 192
ISBN 978-80-971373-4-2
EAN 9788097137342
Interný kód 0160610
Produktový manažér Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.sk)
Ceny dopravy