Vianočný rázcestník s tipmi na darčeky

Konsolidácia účtovnej závierky v príkladoch

EAN:9788080784522
Značka: Iura Edition

Titul je vypredaný u vydavateľa. Využite funkciu Strážiť dostupnosť, budeme Vás informovať, ak sa situácia zmení.

Dostupnosť: Vypredané
9,90 €
Anotácia
Cieľom publikácie je umožniť čitateľovi prostredníctvom riešenia príkladov na zostavovanie konsolidovanej účtovnej závierky pochopiť logiku jednotlivých postupov konsolidácie a osvojiť si potrebné zručnosti pri zostavovaní konsolidovanej účtovnej závierky.
Publikácia je rozdelená do piatich kapitol. Prvé štyri kapitoly obsahujú riešené a neriešené príklady. Riešené príklady poskytujú návod, ako postupovať pri riešení neriešených príkladov. Neriešené príklady sú zoradené od jednoduchších po zložitejšie. Z metodických dôvodov sú v jednotlivých kapitolách riešené postupy konsolidácie samostatne, a to na zjednodušenom modeli (materský podnik – dcérsky podnik, materský podnik – spoločný podnik a materský podnik – pridružený podnik).

Publikácia je určená predovšetkým denným a externým študentom študijného odboru Účtovníctvo na Fakulte hospodárskej informatiky Ekonomickej univerzity v Bratislave. Poslúžiť však môže aj asistentom audítorov, audítorom a účtovníkom pri štúdiu predmetnej problematiky, ako aj pri zostavovaní konsolidovanej účtovnej závierky v praxi.

Informácie o produkte
Druh sortimentu Kniha
Autor Renáta Hornická
Značka Iura Edition
V predaji od 31.08.2017
Rok vydania 2012
Poradie vydania 1. vydanie
Počet strán 232
ISBN 978-80-8078-452-2
EAN 9788080784522
Interný kód 0243486
Produktový manažér Andrea Rudinská (andrea.rudinska@knihcentrum.sk)
Ceny dopravy