Liečivá sila esenciálnych olejov

EAN:9788022209816
Ako zmierniť zápal, zlepšiť náladu, predchádzať autoimunitným ochoreniam

Titul je vypredaný u vydavateľa. Využite funkciu Strážiť dostupnosť, budeme Vás informovať, ak sa situácia zmení.

Dostupnosť: Vypredané
17,90 €
Anotácia
Neviete si vybrať z množstva dostupných informácií o esenciálnych olejoch? Nie ste sami! Mnohé zdroje, na ktoré ste narazili, odrádzajú alebo preháňajú možné terapeutické účinky, len aby vás presvedčili, že práve ich rady sú správne. Doktor Zielinski v Liečivej sile esenciálnych olejov však novátorsky a atraktívne mení smer myslenia v odbore arómoterapie. Podarilo sa mu nepredstaviteľné - túto zložitú tému sprístupnil širokému čitateľskému publiku.
Autor hneď v úvode priznáva, že silu a terapeutické účinky esenciálnych olejov objavil až v neskoršom veku. Výsledky klinického výskumu ho presvedčili, že esenciálne oleje pomáhajú pri liečbe chronických ochorení ako rakovina, vysoký tlak, obezita či cukrovka druhého typu, aj pri psychických ochoreniach ako závislosť, úzkosť, depresia či strach.
Táto publikácia predstavuje v súčasnosti najlepšiu a najdôveryhodnejšiu vedecky podloženú knihu o esenciálnych olejoch. Doktor Zielinski v nej navyše ponúka množstvo receptov na pomoc so zdravotnými problémami, učí, ako môžete uľaviť svojim blízkym pri bolesti, únave, zlom trávení a mnohých iných ťažkostiach. Je to nielen zbierka informácií, ale aj užitočný a inšpiratívny sprievodca životom. Naučí vás chápať neskutočnú moc rastlín.
Informácie o produkte
Podnázov Ako zmierniť zápal, zlepšiť náladu, predchádzať autoimunitným ochoreniam
Druh sortimentu Kniha
Autor Eric Zielinski
Prekladateľ Zuzana Angelovičová
Značka Vydavateľstvo Tatran
V predaji od 23.05.2019
Rok vydania 2019
Poradie vydania 1. vydanie
Rozmery 15,9 x 24,5 x 2,8 cm
Hmotnosť 0,60 kg
Väzba Pevná bez přebalu lesklá
Počet strán 316
ISBN 978-80-222-0981-6
EAN 9788022209816
Interný kód 0285396
Produktový manažér Andrea Rudinská (andrea.rudinska@knihcentrum.sk)
Ceny dopravy