Pravopisné cvičenia k učebnici slovenského jazyka pre 4. ročník základných škôl

Titul je vypredaný u vydavateľa. Využite funkciu Strážiť dostupnosť, budeme Vás informovať, ak sa situácia zmení.

Dostupnosť: Vypredané
3,30 €
Anotácia
Publikácia nadväzuje na pravopisné cvičenia nižších ročníkov, ktoré sa výborne osvedčili pri nacvičovaní preberaného učiva a pri opakovaní gramatiky slovenského jazyka.
Nároky na žiaka zvládnuť učivo 1. stupňa ZŠ sú veľké a práve 4. ročník podáva súhrn vedomostí, s ktorými žiak bude pracovať aj na 2. stupni ZŠ. Všetky cvičenia sú však vypracované v súlade s obsahom Štátneho vzdelávacieho programu.
Cieľom autorky je pomôcť žiakom precvičiť a upevniť si učivo formou pracovného zošita, pomocou rôznych úloh a cvičení, doplňovačiek, krížoviek, prešmyčiek a pod. V knihe je dostatok priestoru na nácvik vybraných slov v diktátoch a v testoch. Úlohy na opakovanie jednotlivých gramatických javov sú koncipované tak, že žiak si ich ľahko zautomatizuje a zvláda ich aj priamo na vyučovacích hodinách. Autorka vhodne korešponduje s učebnicou aj pri dopĺňajúcich úlohách na písanie veľkých písmen na začiatku vlastných podstatných mien, na písanie mäkkého i a ypsilonu, na tvorenie slov predponami a príponami a pod.
Informácie o produkte
Druh sortimentu Kniha
Autor Eva Dienerová
Značka Slovenské pedagogické nakladateľstvo
V predaji od 24.08.2010
Rok vydania 2010
Poradie vydania 1. vydanie
Rozmery 17,0 x 24,0 x 0,7 cm
Hmotnosť 0,17 kg
Väzba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet strán 96
ISBN 978-80-10-01845-1
EAN 9788010018451
Interný kód 0108223
Produktový manažér Lucia Vojtková (lucia.vojtkova@knihcentrum.sk)
Ceny dopravy