Princ básnik

EAN:9788055127774
Značka: IKAR

Titul je vypredaný u vydavateľa. Využite funkciu Strážiť dostupnosť, budeme Vás informovať, ak sa situácia zmení.

Dostupnosť: Vypredané
14,90 €
Anotácia
Keď spisovateľka Maureen Paschalová uvedie na trh svoj nový bestseller, v ktorom dramaticky opisuje, ako objavila evanjelium napísané Ježišovou rukou, vyvolá na celom svete búrku polemík a diskusií. Škandalózne titulky o jej milencovi Bérengerovi Sinclairovi otrasú Maureeninými plánmi a zavedú ju do Florencie.
Maureen a Bérenger vyhľadajú v Toskánsku svojho duchovného učiteľa Destina, ktorý trvá na tom, že dvojica má študovať život jedného z najväčších Princov básnikov v dejinách: Lorenza de Medici, krstného otca talianskej renesancie. Bérenger je Princom básnikom podľa starovekého proroctva a jeho osud je prepojený s osudom Lorenza de Medici. Ak má Bérenger naplniť svoje poslanie, musí odhaliť tajomstvá mediciovskej rodiny - a odhalí pritom šokujúcu pravdu, ukrytú za zrodom renesancie. Tieto heretické tajomstvá sú z istých dôvodov ukryté a existujú ľudia, ktorí urobia čokoľvek, len aby zabránili Bérengerovi ujať sa svojej úlohy.

Renesancia so sovjím duchovným napätím a heretizmom nám ožíva pred očami, len čo Maureen rozlúšti šifry ukryté vo veľkých majstrovských dielach priateľov Lorenza Nádherného: Donatella, Botticelliho a Michelangela. Maureen odhaľuje pravdu ukrytú za legendou o rímskom stotníkovi, ktorý svojou kopijou prepichol bok Ježiša na kríži...
Krásne prostredie renesančného aj súčasného Talianska pred nami ožíva v duchovne ladenej detektívke pripomínajúcej najlepšie stránky Dana Browna.

Informácie o produkte
Názov v originále The Poet Prince
Druh sortimentu Kniha
Autor Kathleen McGowanová
Značka IKAR
V predaji od 05.12.2011
Rok vydania 2011
Poradie vydania 1. vydanie
Rozmery 14,7 x 23,4 x 3,0 cm
Hmotnosť 0,54 kg
Väzba Pevná s přebalem matná
Počet strán 312
ISBN 978-80-551-2777-4
EAN 9788055127774
Interný kód 0123217
Produktový manažér Barbora Ďuricová (barbora.duricova@knihcentrum.sk)
Ceny dopravy