Prípad Sabotér

EAN:9788022206723
Skvelý kriminálny triler naživo z Bratislavy

Titul je vypredaný u vydavateľa. Využite funkciu Strážiť dostupnosť, budeme Vás informovať, ak sa situácia zmení.

Dostupnosť: Vypredané
6,90 €
Anotácia

Rodičia sú naňho pyšní a vidia sa v ňom. On sa za nich hanbí a chce niečo viac. No vyberie sa zlou cestou, na konci ktorej sa zmieta v strachu, v úzkosti a ponížení. Denis začal utápať svoje nenaplnené sny a depresie v drogách, až sa nakoniec prepadol na samé dno – stal sa z neho nielen feťák, ale aj díler.

Pri zháňaní tovaru sa stretával s mnohými priekupníkmi. V tom čase sa v Bratislave už rozbehol predaj drog vo veľkom a známa je skupina „maskáčových“, od ktorej berie aj Denis. Na jej čele stojí Dibi, presvedčený o svojej nepolapiteľnosti, veď od polície až po prokuratúru má všetkých podplatených. Idú po ňom detektívi z protidrogového Slavo s Dominikom, ale ich zásah sa skončí fiaskom, lebo niekto ho vopred varoval. Keď je zavraždený jeden zo svedkov a v komunite feťákov dôjde k ďalšej vražde, protidrogové a kriminálka spoja svoje sily, likvidujú „maskáčových“, ktorí robia chyby, a keď to už poniektorí nevydržia a prehovoria, Dibi je stratený.

Zo stránok druhej knihy Michala Čierneho kričí zúfalstvo drogovo závislých, neľudskosť dílerov a zvrátenosť vzťahov poznačených drogami. Aj to je súčasťou reality bratislavského podsvetia, ktorú autor zachytáva tak verne, ako by bol jej priamym aktérom…

Informácie o produkte
Podnázov Skvelý kriminálny triler naživo z Bratislavy
Názov v originále Prípad Sabotér
Druh sortimentu Kniha
Autor Michal Čierny
Značka Vydavateľstvo Tatran
V predaji od 13.11.2013
Rok vydania 2013
Poradie vydania 1. vydanie
Rozmery 15,0 x 22,0 x 2,7 cm
Hmotnosť 0,38 kg
Väzba Pevná s přebalem lesklá
Počet strán 220
ISBN 978-80-222-0672-3
EAN 9788022206723
Interný kód 0158794
Produktový manažér Andrea Rudinská (andrea.rudinska@knihcentrum.sk)
Ceny dopravy