Siedma vlna

EAN:9788022206037
Značka: Tatran

Titul je vypredaný u vydavateľa. Využite funkciu Strážiť dostupnosť, budeme Vás informovať, ak sa situácia zmení.

Dostupnosť: Vypredané
11,50 €
Anotácia

Napíš mi Emmi. Písanie je to isté ako bozkávanie, len s absenciou pier. Písanie je bozkávanie duší. V tomto duchu sa odvíja román
Priateľ do dažďa, s ktorým autor Daniel Glattauer zožal celosvetový ohlas. Naň dnes  autor naväzuje novou knihou Siedma vlna.

Láska podaná tak trochu netradične, aj keď na dnešnú dobu veľmi výstužne. Láska v podaní internetu, virtuálna láska. Leo raz omylom dostane email od ženy manom Emmi. Neznámej odpíše a čoskoro sú emaily ich najcennejším majetkom. Navzájom sa zdôverujú s najtajnejšími pocitmi, prianiami i obavami. Stretnutie už visí vo vzduchu, niekedy to už musí prísť. No obaja to stále odkladajú. Emmi je šťastne vydatá žena a Leo sa spamätáva z rozchodu. Ovzdušie iskrí erotickou túžbou i podareným humorom. Kniha však zďaleka nekončí tak idylicky, ako by čitatelia čakali. Upozornenie: e-mailová adresa bola zmenená... prípadné pripomienky adresujte správcovi systému.

 Mysle si, že na ňu dokáže zabudnúť. Leo si zrušil emailovú schránku a odletel do Bostonu. No obaja si uvedomujú, že s citov sa len tak ľahko zbaviť nedá. Emmi sa neúspešne pokúša Lea kontaktovať. Podarí sa jej to po nekonečných deviatich mesiacoch. Lenže Emmi je stále vydatá a Leo má nový vzťah. Práve takto sa začína kniha Siedma vlna. Šesť vĺn sa rozbilo o breh, siedma sa práve valí. A je to práve tá siedma vlna, ktorá prinesie prekvapenie.

Druhú knihu takmer nikto nečakal. A ani sám Daniel Glattauerner nepredpokladal, že ju napíše. Vymohli i ju fanúšikovia. Lepšie povedané, čitatelia sa s Emmi a Leom nevedeli rozlúčiť a tak bol autor viac menej dotlačený k tomu, aby napísal pokračovanie príbehu. Tak vznikla kniha Siedma vlna.

Informácie o produkte
Názov v originále Siedma vlna
Druh sortimentu Kniha
Autor Daniel Glattauer
Značka Tatran
V predaji od 16.08.2011
Rok vydania 2011
Poradie vydania 1. vydanie
Rozmery 14,7 x 22,9 x 2,5 cm
Hmotnosť 0,42 kg
Väzba Pevná s přebalem lesklá
Počet strán 212
ISBN 978-80-222-0603-7
EAN 9788022206037
Interný kód 0118999
Produktový manažér Andrea Rudinská (andrea.rudinska@knihcentrum.sk)
Ceny dopravy