Tréning väzňa Denník prostného tréningu

EAN:9788097153472
Značka: Zelený kocúr

Titul je vypredaný u vydavateľa. Využite funkciu Strážiť dostupnosť, budeme Vás informovať, ak sa situácia zmení.

Dostupnosť: Vypredané
17,50 €
Anotácia

„Ak to myslíte s tréningom naozaj vážne, máte len dve možnosti: buď si budete písať denník, alebo sa nikam nedostanete.“

Vyhnite sa neúspechu – s pomocou Denníka prostného tréningu

Všetci sme už počuli túto vetu: „duch je ochotný, ale telo slabé“. Nikde to neplatí viac ako pri honbe za silou!

V čom spočívajú dve zlaté pravidlá alebo tajomstvá, ako podriadiť telo túžbam du­cha? Prvým tajomstvom je systém – a tým systémom je oduševnený a organizo­vaný prístup. V drsnom svete sily to znamená, že budete sledovať plnenie svojich cieľov a merať svoj pokrok. Ak to myslíte s tréningom vážne, máte len dve možnosti: buď si budete písať denník, alebo sa nikam nedostanete. Hriechy ako lajdáctvo, nepravidelnosť, lenivosť a neorganizovanosť zmárnia všetky vaše sny o dosiahnutí fyzického úspechu – odsabotujú akúkoľvek snahu ukuť si z tela pravú oceľ. Vyžeňte zo svojho tela démona slabosti – tým, že sa dáte na zbožné vyznávanie sledovania a merania svojich pokrokov – štýlom Tréningu väzňa.

Druhým tajomstvom, ako uspieť pri budovaní väčšej sily, je inšpirácia. Paul Wade, autor bestselleru Tréning väzňa, majstrovského diela o posilňovaní s hmotnosťou vlastného tela, ide v tejto úžasnej príručke oveľa oveľa ďalej než tradičné denníky – ponúka celú studnicu inšpiratívnych príbehov a tréningových tipov. Sú hotovým pokladom, ktorý vás v rozvíjaní silových schopností radikálne posunie ďalej.

Táto kniha je vôbec prvým tréningovým denníkom, navrhnutým špeciálne pre športovcov využívajúcich hmotnosť vlastného tela. V iných denníkoch nájdete tabuľky na zapisovanie hmotnosti dvíhaných činiek, na typ použitého náradia alebo prístroja, dokonca aj na tep srdca a vitamíny užité v daný deň. V tomto denníku podob­né rozptyľujúce informácie nenájdete. Je to denník určený na čistý, nepoškvrnený, drsný tréning s hmotnosťou vlastného tela. My vám dávame inšpiráciu a formu. Na vás ostáva pot a nezvratné rozhodnutie vytýčiť si plán a uskutočniť ho.

Dvere príležitosti máte otvorené. Silu, ktorá vám doposiaľ unikala, máte konečne na dosah! Tie dvere sa nachádzajú na týchto stránkach a vo vašom srdci. Tak do nich vstúpte!

Informácie o produkte
Druh sortimentu Kniha
Autor Paul Wade
Značka Zelený kocúr
V predaji od 18.11.2014
Rok vydania 2014
Poradie vydania 1. vydanie
Rozmery 16,8 x 23,5 x 2,3 cm
Hmotnosť 0,56 kg
Väzba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet strán 280
ISBN 978-80-971534-7-2
EAN 9788097153472
Interný kód 0174874
Produktový manažér Barbora Ďuricová (barbora.duricova@knihcentrum.sk)
Ceny dopravy