Ukradnutá

EAN:9788081111235
Útek zo Sýrie
Značka: NOXI

Titul je vypredaný u vydavateľa. Využite funkciu Strážiť dostupnosť, budeme Vás informovať, ak sa situácia zmení.

Dostupnosť: Vypredané
11,90 €
Anotácia
Louise Monaghanová prekročila prísne strážené hranice uprostred jednej z najhorších občianskych vojen v histórii Sýrie, aby zachránila svoju šesťročnú dcéru. Uniesol ju vlastný otec, ktorý ju bezohľadne vytrhol zo svojho pokojného domova na Cypre. Pretože sa Louise chcela čo najskôr dostať k svojmu unesenému dieťaťu, predstierala, že sa chce vrátiť k svojmu exmanželovi, že ho stále miluje a budú spolu žiť ako rodina v Sýrii. Čo na tom, že tam práve zúrila vojna?

Odvážne sa vydala na nebezpečnú cestu do moslimskej krajiny, ocitla sa aj s dcérkou v zajatí u svojho exmanžela. Denne dostávali trochu jedla a špinavú vodu a pomaly strácali nádej na vyslobodenie. Len čo sa im naskytla prvá príležitosť, napriek tomu, že Louise bola príšerne dobitá svojím exmanželom a chorá zo špinavej vody, nazbierala posledné zvyšky síl a utiekli.
Unikali cez oblasť bombových útokov a streľby, putovali cez prísne strážené pohorie počas nocí, museli sa spoľahnúť na pašerákov. Napriek veľkému utrpeniu sa im podarilo prežiť. Kniha je skutočnou výpoveďou o tom, čím všetkým museli prejsť, aby si zachránili holé životy.

Louise Monaghanová vyštudovala cestovný ruch a turistiku, pracovala ako senior konzultantka v cestovnej kancelárii. Spolu s dcérkou sa teraz snaží obnoviť svoj život na Cypre chránená veľkou skupinou svojich priateľov.

Informácie o produkte
Podnázov Útek zo Sýrie
Názov v originále Escape from the Syria
Druh sortimentu Kniha
Autor Louise Monaghanová
Značka NOXI
V predaji od 12.03.2013
Rok vydania 2013
Poradie vydania 1. vydanie
Rozmery 13,5 x 21,6 x 1,6 cm
Hmotnosť 0,37 kg
Väzba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet strán 242
ISBN 978-80-8111-123-5
EAN 9788081111235
Interný kód 0138371
Produktový manažér Lucia Vojtková (lucia.vojtkova@knihcentrum.sk)
Ceny dopravy