Úspešný introvert

EAN:9788081640643
Sila introvertov vo svete, ktorý nikdy neprestáva hovoriť
Značka: Motýľ

Titul je vypredaný u vydavateľa. Využite funkciu Strážiť dostupnosť, budeme Vás informovať, ak sa situácia zmení.

Dostupnosť: Vypredané
11,90 €
Anotácia

Vo svete je tretina až polovica introvertov. To znamená, že každý druhý až tretí človek, ktorého poznáte má introvertnú povahu. Kniha Úspešný introvert s podtitulom Sila introvertov vo svete, ktorý nikdy neprestáva hovoriť je akýmsi návodom na dosiahnutie pracovného úspechu. Okrem toho, vám poradí s výchovou a so vzdelávaním introvertných detí, a dokonca aj s tým, ako vyriešiť partnerské problém v introvertno-extrovertných vzťahoch. Vďaka knihe Susan Cainovej zmeníte pohľad na introvertov a introverti uvidia sami seba v novom svetle.

V dnešnom svete hlučných extrovertov sa tichí, hĺbaví a citliví ľudia môžu cítiť podceňovaní. Mnoho z nich začne predstierať, že je niekým úplne iným, a to extrovertom. Pritom introverti sú tí, ktorí obohacujú našu spoločnosť a vďačíme im za mnoho vynikajúcich vecí: od Van Goghových Slnečníc až po vynález osobného počítača. Susan Cain nechce nikoho meniť. Uvedomuje si silné stránky ako introvertov, tak aj extrovertov. Snaží sa len o tom, aby svet pochopil, v čom sú introverti prínosom.

 „V tichu sa ukrýva moc… Samota je spoločensky produktívna… Aj vďaka týmto protichodným tvrdeniam sa oplatí vziať si túto knihu na pokojné miesto a ponoriť sa do jej hlbokých myšlienok, ktoré vám zaručene nedovolia spať.“ — ROSABETH MOSS KANTEROVÁ, profesorka na Harvard Business School,

Informácie o produkte
Podnázov Sila introvertov vo svete, ktorý nikdy neprestáva hovoriť
Názov v originále Úspešný introvert
Druh sortimentu Kniha
Autor Susan Cainová
Značka Motýľ
V predaji od 20.10.2015
Rok vydania 2015
Poradie vydania 1. vydanie
Rozmery 15,5 x 21,0 x 3,3 cm
Hmotnosť 0,49 kg
Väzba Pevná bez přebalu lesklá
Počet strán 344
Posledná dotlač 08/2016
ISBN 978-80-8164-064-3
EAN 9788081640643
Interný kód 0194962
Produktový manažér Andrea Rudinská (andrea.rudinska@knihcentrum.sk)
Ceny dopravy