Vybrané kapitoly verejného zdravotníctva

EAN:9788089057337
Terminológia Koncepcie odborov Legislatíva Zdravotný stav Determinanty zdravia
Značka: PRO

Titul je vypredaný u vydavateľa. Využite funkciu Strážiť dostupnosť, budeme Vás informovať, ak sa situácia zmení.

Dostupnosť: Vypredané
10,00 €
Anotácia
Monografia prof. MUDr. Ivana Rovného, PhD., MPH a kol. zapĺňa prázdny edičný priestor v danej problematike. Verejné zdravotníctvo ako multidisciplinárny odbor si už dávno zaslúžilo svoju analýzu i syntézu, ktorá nakoniec vyústila do tohto edičného počinu.
Autorom sa vďaka ich dlhoročnej praxi podarilo prezentovať získané skúsenosti, praktické návody na riešenie konkrétnych, často veľmi zložitých problémov verejného zdravotníctva, ako pevného piliera ochrany a podpory zdravia a samotnej širokospektrálnej, mnoho vrstevnatej problematiky prevencie.
Monografia je určená najmä študentom zdravotníckych odborov a doktorandského štúdia, ale tiež profesionálom verejného zdravotníctva a všetkým odborníkom, zaoberajúcim sa problematikou zdravia obyvateľstva.
Autori v nedávnej minulosti predložili odbornej verejnosti aj iné publikácie, ktoré sa verejného zdravotníctva bytostne dotýkajú: Biologické zbrane; Medzinárodné zdravotné predpisy – teória, legislatíva, implementácia, súvislosti; Mimoriadne udalosti vo verejnom zdravotníctve.
Vybrané kapitoly verejného zdravotníctva I. umožňujú v problematike verejného zdravotníctva spoľahlivú orientáciu so zárukou, že informácie poskytujú odborníci vyzbrojení dostatočnými teoretickými, ale čo je najdôležitejšie, aj praktickými vedomosťami.
Informácie o produkte
Podnázov Terminológia Koncepcie odborov Legislatíva Zdravotný stav Determinanty zdravia
Názov v originále Vybrané kapitoly verejného zdravotníctva
Druh sortimentu Kniha
Autor Ivan Rovný
Značka PRO
V predaji od 22.11.2011
Rok vydania 2011
Poradie vydania 1. vydanie
Rozmery 17,0 x 24,0 x 3,5 cm
Hmotnosť 1,17 kg
Väzba Pevná bez přebalu lesklá
Počet strán 592
ISBN 978-80-89057-33-7
EAN 9788089057337
Interný kód 0123277
Produktový manažér Barbora Ďuricová (barbora.duricova@knihcentrum.sk)
Ceny dopravy