Vyhrajte 1 z 5 balíčkov s klasickými rozprávkami.

Kníhkupectvo Bratislava

Navštívte prvé kníhkupectvo KNIHCENTRUM.sk v Bratislave. Vyzdvihnite si u nás internetovú objednávku a ušetrite na doprave.

Vstup do budovy Ekonomickej univerzityKNIHCENTRUM.sk
Dolnozemská cesta 1
852 35 Bratislava – Petržalka

OTVORENÉ:
PONDELOK  PIATOK

8:00 – 12:00, 12:30 16:00

V UTOROK DO 15:30


Kontakt na kníhkupectvo: +421-940-988-980

Kníhkupectvo sa nachádza v budove Ekonomickej univerzity, vchod oproti Aule EU. Po vstupe (na obrázku) odbočte vpravo a pokračujte až kým nás neuvidíte.

Ponuka kníh na mieste je obmedzená vzhľadom na veľkosť predajne. Gro ponuky tvorí ekonomická a právnická literatúra nielen pre študentov. Budeme sa však snažiť, aby ste v kníhkupectve našli najatraktívnejšie tituly z bežnej knižnej ponuky, čo sa týka predajnosti i kvality. Nájdete u nás aj knižných sprievodcov po okolí či turistické mapy na miestne potulky.


OSOBNÝ ODBER KNIHCENTRUM.POINT
Internetové objednávky uhradené platbou online alebo s platbou v predajni realizované do 15:00 si môžete prevziať najskôr nasledujúci pracovný deň po 11-tej hodine (ak je tovar skladom). Pokiaľ si objednáte len tituly z Vydavateľstva EKONÓM, ktoré máme priamo v predajni, osobný odber je možný takmer obratom po e-mailovom potvrdení, že je objednávka pripravená na vyzdvihnutie. Skriptá a iné tituly dostupné v kníhkupectve už zasielame aj prostredníctvom DPD.

Dodanie objednávky na osobný odber je ZADARMO.


Kníhkupectvo sme otvorili v utorok 29. septembra 2020. Tešíme sa na vás.

Kníhkupectvo KNIHCENTRUM.sk Bratislava