Návod na prežitie pre ženu

Titul je vypredaný u vydavateľa. Využite funkciu Strážiť dostupnosť, budeme Vás informovať, ak sa situácia zmení.

Dostupnosť: Vypredané
26,90 €
21,52 €
26,90 €
21,52 €
Anotácia

Na knihu Návod na prežitie pre ženu sme čakali pomerne dlho. Igor Bukovský však nesklamal a knižný trh sa preto rozrástol o ďalšiu pôvodne slovenskú  publikáciu, ktorá poteší asi všetky ženy. Môžete ju čítať ako beletriu stránku po stránke, ale aj ako encyklopédiu, podľa toho, čo vás práve zaujíma. Slovenské reálie a najnovšie poznatky z výskumov z roku 2013 vás nenechajú chladnými.

Publikácia Návod na prežitie pre ženu je skvelým darčekom špeciálne pre ženy zhruba vo veku 20 - 70 rokov. Má stručné a prehľadné členenie (1. časť - "Vaše telo", 2. časť - "Váš deň") a okrem klasických informácií obsahuje aj rady rôznych špecialistov, príp. známych a zaujímavých žien. Nechýbajú ani názorné, praktické a zrozumiteľné informácie: obrázky, grafy a tabuľky, ktoré si budete ľahko pamätať. Kniha vás vtipne, ale pokorne a s úctou k zdravému rozumu, inšpiruje k pozitívnym životným zmenám. Doprajte si toto pútavé čítanie. Aj za Knihcentrum.sk garantujeme, že sa síce občas rozosmejete, čo sa ku klasickej encyklopédii možno ani veľmi nehodí, ale na odľahčenie niektorých tém je to fajn a dozviete sa hlavne veľa nového a toho najnovšieho, čo sa týka zdravia, výživy a prevencie. A čaká vás aj multimediálny obsah prostredníctvom QR kódov, o ktorom si môžete prečítať v našom článku.

V prvej časti - "Vaše telo" - sú kapitoly: Koža, Nechty, Vlasy, Zuby, Kosti, Kĺby, Krv, Obličky, Prsia, Pohlavné orgány, Tehotenstvo, Neplodnosť, Menopauza, Srdce, Mozog, Štítna žľaza, Tráviaci systém, Celiakia, Rakovina, Dekády ženy.

V druhej časti knihy s názvom "Váš deň" nájdete kapitoly: Raňajky, Metabolizmus, Glykemický index, Cukor a umelé sladidlá, Čokoláda, Psychogénne jedenie, Sedavé zamestnanie, Zápcha, Detoxikácia, pH, Protizápalová kúra, Protikvasinková kúra, Vitamin D, Histamínová intolerancia, Chronická únava, PMS, Predplesová kúra – rýchlo do šiat, Alkohol, Stravovanie pri dojčení, Antikoncepcia, Sexuálny život, Spánok, Duša.

Séria kníh so spoločným začiatkom titulku knihy „Návod na prežitie pre ...“ sa stala overenou značkou, ktorá vám prinesie poučenie úplne zrozumiteľnou a pútavou formou. Mnohé ženy majú navyše priamu skúsenosť s titulom Návod na prežitie pre bejby, ktorý je neustále veľmi dobre predávaným titulom, pretože sa jedná o veľmi užitočný a príjemný titul nielen pre mamy či otcov, ale aj ich deti, keďže v balíčku je ešte kniha Hneď to bude, Anjelik. Hlavne mamičky si tento titul neustále odporúčajú medzi sebou a tiež ďalej budúcim mamičkám, takže sa mu stále veľmi darí. Nesklame ani Návod na prežitie pre muža, tu je len jedno úskalie, nie každý muž je otvorený tomu, aby si knihu prečítal, ale keď sa prekoná, väčšinou sú ohlasy tiež pozitívne.

Informácie o produkte
Názov v originále Návod na prežitie pre ženu
Druh sortimentu Kniha
Autor MUDr. Igor Bukovský PhD.
Značka AKV - Ambulancia klinickej výživy
V predaji od 30.10.2013
Rok vydania 2013
Poradie vydania 1. vydání
Rozmery 18.5 x 26.0 x 2.5 cm
Hmotnosť 1.20 kg
Väzba Pevná bez prebalu matná
Počet strán 344
Posledná dotlač 05/2020
ISBN 978-80-970230-9-6
EAN 9788097023096
Interný kód 0144791
Produktový manažér Andrea Rudinská (andrea.rudinska@knihcentrum.sk)
Ceny dopravy