AKCIA na bestsellery

Adventné inšpirácie

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Archív blogu
Nahliadnite s nami medzi knihy s vianočnou tematikou.

Moje prvé VianoceMoje prvé Vianoce

Podporte najmenších vo vnímaní Vianoc s týmto unikátnym leporelom vhodným dobre že nie od narodenia. Ak hľadáte prvé knižky pre dieťatko, v tomto období môžete siahnuť aj po tejto tematickej novinke. Stimuluje zrak bábätka a podporí ho zotrvať v polohe na brušku.

 

Pippi zachraňuje VianoceKniha Pippi zachraňuje Vianoce

O niečo staršie deti môžete nadchnúť novou ilustrovanou knihou, ktorá zachytáva príhody Pippi z vianočného obdobia. Toto kúzelné obdobie by nemusel byť nikto sám a už vôbec nie smutný. Rozveseľte aj vaše Vianoce s Pippi. Tá na nálade len tak nestratí a presne vie, ako spraviť pekné Vianoce. Nahliadnite do knihy Pippi zachraňuje Vianoce.

 

Idú VianoceKniha Idú Vianoce

Knižkou vhodnou od 7 rokov resp. pre celú rodinu je titul Idú Vianoce. Začítajte sa do vianočných a novoročných zvykov nielen u nás, ale na celom svete. Deti zistia, prečo vo filmoch rozbaľujú darčeky až ráno, keď my si ich užívame už v Štedrý večer. Prečo zdobíme stromčeky, kto vymyslel sklenené gule a čo je vianočné na Luskáčikovi? V knižke nájdete slovenské koledy, ale aj kapitolu o židovskom sviatku Chanuka. Jednoducho všetko možné i nemožné, čo sa viaže s vianočnými sviatkami a oslavou príchodu Nového roka naprieč kultúrami a náboženstvami. Začítajte sa.

 

Vianočná koledaKniha Vianočná koleda

Čo viac dodať k tejto klasike, ktorá bola pôvodne zamýšľaná ako kritika kapitalistických vykorisťovateľov? Príbeh o Ebenezerovi Scroogeovi nakoniec vyvolal nečakanú vlnu dobročinnosti. V tomto novom vydaní snáď tiež ešte stále dokáže vyvolať vlnu dobročinnosti, no hlavne ponúka moderné ilustrácie obľúbenej Lisy Aisato. Nahliadnite do knihy Vianočná koleda.
Knihy s vianočnou tematikou

 

 Tipy na knižné vianočné darčeky

Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:

Najnovšie články

Surová rodinná dráma. Skryté traumy a túžba niekam patriť.
Dobrá kniha je náš maják. Nájdite tú svoju.
Spoznajte zaujímavé príbehy horských chát a devätnásť nevšedných osudov ich chatárov.