RSS
Tipy na Valentína
Zišla by sa vám štipka inšpirácie, čím môžete potešiť svoju polovičku na Valentína? Milovníkov kníh aj v tento sviatok nadchne kniha a trocha romantického naladenia z vašej strany.
O Ceste na svet
Deti sú zvedavé a otázka ich zrodenia ich zaujíma. Len keby nebola taká chúlostivá, že? Autorky knihy Cesta na svet vám túto problematiku pomôžu deťom vysvetliť.
Súťaž o Ľadové kráľovstvo
Opäť trochu exkluzívna súťaž, lebo kniha, o ktorú súťažíme, je ešte stále vypredaná. Dotlač bude vo februári, ale tri kusy tu máme ešte z minulej várky. A tešia sa na majiteľov.
Belle époque ako by ste ju chceli zažiť
„Nepřemýšlej. Prožívej. Tak by měli lidé žít a malovat... a milovat.“ Aj to sa dozviete v knihe Madame Picasso, ktorú pre vás zrecenzovala blogerka Petra.
Svetová knižnica podľa Odeonu
Edícia Světová knihovna od Odeonu je už legendou. Nech s ňou máte akékoľvek skúsenosti, v nasledujúcom polroku v nej pribudnú rôznorodé kúsky, ktoré potešia rôzne typy viac či menej náruživých knihomoľov.
Knihovinky - január 2016
Dobrého býva málo. V januári sa ešte len zobúdzame po sviatkoch a trochu sa to odráža aj v knižných novinkách. Snáď viac dotlačí ako noviniek.
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.

Najnovšie články

Okrem novinky Dominika Dána, List zo záhrobia, či tretej knihy zo série Bohatier, Horiaca ríša, od Juraja Červenáka, vás potešia aj ďalšie knihy.
Vyhrajte detské knihy pre vaše ratolesti. V hre sú Rozprávky pre najmenších a Rozprávky na dobrú noc.
Máj rozkvitá knižnými novinkami. O troch vám píšeme pár slov, ostatné môžete spoznať v kategórii Predpredaj či Naj novinky.