RSS
Born to run Zrození k běhu
Táto vynikajúca kniha zožala i na Slovensku obrovský úspech a vypredala sa v priebehu niekoľkých týždňov. Nasledovala samozrejme dotlač a naďalej je dostupná nielen pre fanúšikov behu.
Krásni a mŕtvi
To je názov novej teenagerskej ságy z pera Eden Maguire. Práve vychádza prvý diel série: Jonas. Nechajte sa zatiahnuť do sveta mŕtvych, nič zlé sa vám nestane.
Nemesis - Jo Nesbo
Jo Nesbo vydal prvú knihu, detektívny román, už v roku 1997. V slovenskom preklade debutoval až v roku 2008, no v českom v roku 2005. A aby ste dlho nečakali na novinky, čítajte Nesba aj v čestine.
Nová svetovka od EvitaPRESS - Život v mínuse
Evitapres vydalo knihu Avis Cardelly, Život v mínuse. Prevedie vás kladmi i zápormi závislosti na nakupovaní. Nakupovaní šiat, ktoré vás môžu dostať pod dno.
Daniel Silva - Prípad Rembrandt
Americký spisovateľ špionážnych románov má pre nás ďalšiu knihu. Zaoberá sa v nej hľadaním ukradnutého, len nedávno znovuobjaveného, Rembrandtovho diela - jeho vlastného autoportrétu.
Sprievodca MS 2011 - Hviezdy hokejového ľadu
Slovensko konečne usporiada hokejový šampionát. Ešte pred jeho zahájením sa môžete dočítať všetko potrebné, čo by mal fanúšik ovládať. Sprievodca tohtoročnými majstrovstvami sveta v ľadovom hokeji vás určite nesklame.
Objavte v sebe dobro
Úspešná americká spisovateľka Louise L. Hayová vydáva v marci už aj na Slovensku novú knihu, Objavte v sebe dobro.
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.

Najnovšie články

Ženy nelipnú len na romantických knihách. Ak máte takúto čitateľku vo svojom okolí, poradíme vám darček pre ňu.
Áno, táto kniha je rozhodne vhodná pre tínedžerov, ale iste pri nej zrelaxujú aj dospelí a rozpomenú sa na vlastné dospievanie.
Čo poteší milovníkov napätia a kriminálnych príbehov? Zabudnite na Dána, toho už predsa majú objednaného.