RSS
Vyhrajte knihu pre cyklistov
Vyhrajte knihu z edície Po Slovensku od vydavateľstva Dajama. A okrem knihy Najkrajšie cyklotrasy Bratislava a okolie, o ktorú súťažíme, vychádzajú čoskoro ďalší traja cyklosprievodcovia z iných oblastí: Tatry a okolie, Košice a okolie, Podjavorinsko a Považie.
Tiffanyho tajomstvo
Čo sa skrýva za úspechom značky Tiffany? Clara Wolcottová. Ak ste o tom nevedeli, nenechajte si ujsť tento skvelý životopis.
Nové vydania Shakespearových diel
V sobotu 23. apríla 2016 uplynie už 400 rokov od úmrtia tohto literáta, ale my ho stále citujeme, hráme a vydávame. Kto to bol a aké knihy si vydavatelia pre vás pripravili k tomuto výročiu? Dozviete sa v článku.
Komiks nielen pre milovníkov mačiek
Skvelá zábava pre tých, ktorí majú s mačkami skúsenosti. Ale aj pre tých, ktorým mačací svet zatiaľ veľa nehovorí. Pozrite sa do hlavičky tohto obľúbeného domáceho miláčika.
Knižné tipy na výlety
Turistické pecky. Tie najlepšie knihy na výlety. Nielen, že ich kupujete, ale fakt sú skvelé! Zistite, ktoré to sú...
Víťazi Magnesia Litera 2016
Nazrite do našej infografiky a zistite, ktoré české knihy a blog boli tento rok ocenené v desiatich kategóriách Magnesia Litera.
Knihovinky - apríl 2016
Sme hladní po knižných novinkách tak ako vy. Dobrú chuť!
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.

Najnovšie články

Nahliadnite medzi predvianočné knižné novinky. Niektoré vám teraz dodáme zadarmo.
Či už rozmýšľate nad darčekmi alebo potrebujete knihu len pre seba, dni dopravy zadarmo vám iste padnú vhod.
Súťaž o kuchársku knihu s tipmi a receptami na fantastické a výživné nátierky, dipy, hummusy. Vynikajúce na raňajky, ako príloha k hlavnému jedlu či ako dip na večernú párty.