RSS
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
NAJOBĽÚBENEJŠIE
Archív blogu
Inkarceron
Najlepšia kniha pre mládež v roku 2009. Ocenil túto knihu v roku 2009 The Times. Autorka Catherine Fisherová v nej balansuje na hranici fantasy a thrilleru. Skúste nahliadnuť do jej obsahu, či vás neosloví.
Strážce úsvitu - Linda Howard
Život hlavnej hrdinky knihy Strážce úsvitu autorky Linda Howard sa radikálne mení so sekundy na sekundu. Grace na vlastné oči vidí brutálnu vraždu milovaného manžela a vlastného brata.
Akadémia drakobijcov 1 Nový žiak
Pre malých aj pre veľkých prinášame dvadsaťdielnu ságu fantasy príbehov zo stredoveku. Ako sa stať chrabrým a zachovať si svoj charakter? To vás naučí Wiglaf.
Nalezený milenec - J. R. Ward
Nalezený milenec je ďalším z romantických príbehov autorky J. R. Wardo členoch bratstva Čiernej dýky – mocných a mužných upíroch.
Chybný krok - Dick Francis, Felix Francis
Najnovšia kniha dnes už zosnulého autora Dicka Francisa má názov Chybný krok. Dick Francis písal knihu so svojím synom Felixom, ktorý ju po otcovej smrti sám dokončil.
James Rollins - Oltář ztraceného ráje
James Rollins si nachystal pre milovníkov thrillerov opäť lahôdku. Jeho najnovšia kniha má názov Oltář ztraceného ráje a čitateľa zavedie nielen do vojnou zmietaného Iraku.
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.

Najnovšie články

Samotná kniha i priamo sociologická veda je nástroj na poznávanie spoločnosti.
Čo vychádza v júni okrem novej dánovky?
Možno je načase prečítať si niečo od Mariany Zapaty.