RSS
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Archív blogu
Veľkolepá svadba Williama a Kate
Rozprávková svadba by sa mala uskutočniť 29. apríla 2011. No už predtým sa s vami budúci mladomanželia podelia o svoj ľúbostný príbeh. Napríklad v knihe William a Kate.
Percy Jackson opäť v akcii
Ďalšia kniha z edície Percy Jackson, z pera Ricka Riordana, má názov Boj o labyrint. Že ešte ani neviete, kto je Percy? Je to syn Poseidona, teda z polovice boh a z polovice človek.
Film Kráľova reč nájdete aj na papieri
Čo by ste o knihe rozhodne mali vedieť? Kniha je nielen podľa skutočných udalostí, ale dokonca ju napísal potomok jednej z postáv. A mal k dispozícii aj autentické zápisky.
New York Times Bestseller - Bouře
Napínavý thriller, uznávaná autorka, prestížne ocenenie New Your Times Bestseller. Carol Higgins Clarková - Bouře.
Crescendo - padlý anjel sa vracia
Nemusí byť vždy reč len o upíroch. Čo tak láska medzi smrteľníčkou a anjelom v pokračovaní amerického bestselleru Beccy Fitzpatrickovej, Zavrhnutý?
Február v znamení detektívok
Patríte medzi tých, ktorí ihneď po otvorení knihy spoľahlivo identifikujú vraha? Radi sa počas dlhých zimných večerov pohrúžite do dobrej detektívky? V tom prípade máme pre Vás zopár zaručených tipov.
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.

Najnovšie články

Nezáleží na žánri, dobré knihy sa nájdu takmer v každom. Po čom túžia čitatelia?
Dospelí čitatelia dokážu hltať a nasávať nové informácie baživo ako deti. Len musia byť dobre spracované. Inšpirujte sa vybranými knižnými tipmi.
O chudobe sa dobre diskutuje. Ale čo tak sa na ňu skutočne pozrieť.