Percy Jackson opäť v akcii

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Archív blogu
Ďalšia kniha z edície Percy Jackson, z pera Ricka Riordana, má názov Boj o labyrint. Že ešte ani neviete, kto je Percy? Je to syn Poseidona, teda z polovice boh a z polovice človek.
Aj vy s napätím očakávate najnovšie dobrodružstvo Percyho Jacksona a jeho priateľov? Tak zbystrite pozornosť. Tretieho marca vychádza v poradí už štvrtý diel tejto úspešnej série. Najnovšia kniha má názov Percy Jackson Boj o labyrint od Rick Riordan.

Percy Jackson Boj o labyrintPosledná vec, po ktorej Percy Jackson v lete túži je nová škola. Ihneď po nástupe ho však čaká nemilé prekvapenie. Na futbalovom zápase musí čeliť útoku „roztlieskavačky“, v skutočnosti obludy s ľudskou podobou. Percy je nútený utiecť do Tábora Spolovice Vyvolených a zisťuje, že skutočnosť je oveľa vážnejšia ako si sprvu myslel. Jeho úhlavný nepriateľ Luke opäť hľadá cestu ako by  dostal svoju armádu krvilačných beštií do sveta živých. A jediný, kto mu v tom môže zabrániť je Percy. Vidina letného leňošenia sa stáva len tajným želaním. Percyho v poradí už štvrtá letná výprava smeruje na Krétu, do hrôzostrašného labyrintu kráľa Daidalosa.  Práve samotného Daidalosa musí Percy s priateľmi v labyrinte nájsť, aby odvrátil narastajúcu hrozbu krvilačných monštier.


Percy bol spočiatku chlapec ako každý iný. Možno až na menšie výtržnosti, kvôli ktorým ho už viackrát vyhodili zo školy. Jedného dňa sa ale dozvedá neuveriteľnú vec. Jeho otec je Poseidon, boh morí a vodného živlu. A Percy je teda z polovice človek a z polovice boh! A práve jeho pôvod ho dostáva do jednej šlamastiky za druhou. S bohmi je neradno si zahrávať.... Sfilmovaný prvý diel série Percy Jackson Zlodej bleskov sa objavil už minulý rok v kinách a zožal obrovský úspech. Fakt, že najnovší diel série sa stal treťou najčítanejšou knihou na svete, sľubuje dobrý knižný zážitok.

-sas-
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty
Obrázok Percy Jackson Boj o labyrint (4)

Percy Jackson Boj o labyrint (4)

5.0 1
14,99
-22 %
11,69
Vypredané
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:

Najnovšie články

Obdarujte seba či iných.
Začítajte sa do knihy princa Harryho a objavte ľudskosť v jeho podaní.
Opusťte aspoň na chvíľu zabehané koľaje s touto romantickou knihou.