RSS
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
NAJOBĽÚBENEJŠIE
Archív blogu
Súťaž o dva kusy knihy Ako nakupovať a spracovávať mäso
Krásne spracovaná a bohato ilustrovaná kniha plná rád a tipov ako nakúpiť a správne spracovať rôzne druhy mäsa. Zasúťažte si s KNIHCENTRUM.sk o dva kusy bookazinu Ako nakupovať a spracovávať mäso.
Knihovinky - október 2015
Toľko noviniek sa v októbri dostane na pulty slovenských a českých kníhkupectiev ako listov popadá na zem z jedného listnatého stromu, ktorý ako prvý po prečítaní tohto článku uvidíte.
Súťaž o ceny v hodnote 400 €, v ktorej vyhráva každý!
Neváhajte a súťažte! Informácie, odkaz a úplné pravidlá súťaže nájdete v tomto článku. Súťažte o ceny v hodnote 400 € alebo 10 000 Kč s e-shopom KNIHCENTRUM.
Voňavé knihy
Po knihách vydávajúcich zvuky, určených na deštrukciu a s trojrozmernými ilustráciami sa môžete tešiť na takú, ktorá skutočne vonia.
Hurá do školy! 2. časť
A čo stredoškoláci? To sú už ostrieľaní žiaci či študenti, ale aj im treba občas poradiť, z čoho sa učiť. Máme pre vás niekoľko školských pomôcok, ktoré sa im rozhodne zídu.
Hurá do školy! 1. časť
Ani sme sa nenazdali a nový školský rok je tu. Vybrali sme pre vás niekoľko školských pomôcok, ktoré nesmú chýbať žiadnemu správnemu žiakovi.
Knihovinky - september 2015
Prvé jesenné novinky prichádzajú. Na čo sa môžete tešiť a čo sa ešte len pripravuje na koniec jesene? Informujte sa u nás.
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.

Najnovšie články

Samotná kniha i priamo sociologická veda je nástroj na poznávanie spoločnosti.
Čo vychádza v júni okrem novej dánovky?
Možno je načase prečítať si niečo od Mariany Zapaty.