RSS
Prežijeme? Doba jedová 2
Doba jedová. Titul, ktorý sa stretol so záujmom verejnosti, má svoje pokračovanie. Úspech je samozrejme podmienený a opäť zaručený vďaka téme. Ale obsah kvalitou vôbec nezaostáva.
Domáca krabičková diéta
Ak chudnete alebo si len chcete udržať hmotnosť a jednoducho byť fit, treba na to dobrý a efektívny systém. Jednou z najmodernejších metód je využívanie krabičiek. Vďaka nim zjete len toľko, koľko potrebujete. Pomôže vám kniha Domáca krabičková diéta.
Príbeh Agneše Kalinovej v knihe Mojich 7 životov
Rozprávanie Agneše Kalinovej je základom knihy, ktorá vám cez osobné skúsenosti sprostredkuje dejiny väčšiny desaťročí minulého storočia. Ak vás zaujíma ako sa vonkajšia situácia premieta do osobnej sféry a ako v takom tlaku prežiť, určite siahnite po knihe Mojich 7 životov.
Finalisti Anasoft litera 2012
V septembri už siedmykrát jeden spisovateľ dostane literárnu cenu Anasoft litera. Tá sa udeľuje za knihy vydané v minulom roku. No už teraz poznáme finalistov, ktorí sa prepísali do finálovej desiatky. A väčšinu z nominovaných kníh máme skladom.
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.

Najnovšie články

Milujete cestovanie? Alebo vás láka práca na diaľku? Možno práve digitálne nomádstvo je pre vás. Prečítajte si viac v rozhovore so Silviou Púchovskou.
Tento mesiac nám padli do oka naozajstné skvosty. Zažijete hlboký mráz aj talianske horúčavy. Predstavujeme knihy, ktoré rozhodne otvoríme.
O tomto detskom veku sa často nepíše. Ale tiež má svoje špecifiká, na ktoré by ste si mali dať pozor. Tento vek je totiž rozhodujúci aj pre správanie v puberte.