RSS
KNIHA ROKA 2015
Druhý ročník Knihy roka KNIHCENTRUM.sk. Tipy na výborné knihy od knižných blogerov a redaktorov. Ktorú knihu by ste vyzdvihli vy? Napíšte nám do komentárov. Tešíme sa na ďalšie tipy.
Klasika, ktorá nesklame ani v chladných večeroch
Sviatočnú a tradičnú náladu môžete počas dlhých večerov podporiť aj nejakou slovenskou či svetovou klasikou. Z našej knižnice sme vybrali pár výborných kníh. Pozrite sa na ne s nami.
Zdravšie vianočné menu
Uvažujete nad tým, že menu na Štedrý večer by si zaslúžilo obmenu? Niečo zdravšie, po čom vám nebude ťažko a prospeje to aj vašej postave? A zároveň sa nechcete veľmi odkloniť od tradičných pochutín? Máme pre vás tip!
Darčekové tipy na poslednú chvíľu
Ešte ste nenašli vhodné darčeky pre najbližších? Ak si u nás vyhliadnete expedične dostupné tituly a zvolíte ako prepravcu Geis, stále stíhate doručenie do Vianoc. Skúste našich pár tipov.
Za oponou módneho návrhárstva
Vivienne Westwood je dobre známa ako rebelka módneho priemyslu, matka punku, revolucionárka a večná aktivistka za lepší svet. Knihu o nej zrecenzovala a odporúča blogerka Petra.
Čo poteší tínedžera?
Štyri tipy na knihy pre mladých, ktoré ste možno ešte nezvažovali, ale stoja aspoň za úvahu.
Vyhrajte darček pre deti
Odhaľte príbehy Ľadového kráľovstva. O knihu bol pred Vianocami veľký záujem a preto ju už ani nemáme na sklade. No máte šancu vyhrať jednu z troch!
Najkrajšie darčeky pre deti
Čo poteší pod stromčekom našich najmenších a najčerstvejších školákov? Okrem vášho úsmevu by určite nemala chýbať kniha. Plná nových informácií, krásnych obrázkov a zaujímavého textu. Aby čítanie znamenalo pre dieťa radosť.
Súťaž o román pre ženy
Šanca vyhrať darček pre seba alebo pre niekoho blízkeho. Skúste šťastie v našej najnovšej súťaži.
3 fantasy a sci-fi tipy pod stromček
Ponorte sa do sveta fantázie, vráťte sa do stredoveku alebo naopak o pár desaťročí do budúcnosti. Tieto svety sú neobmedzené, jediné hranice im stanovuje fantázia ich autorov.
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.

Najnovšie články

Silu faktov, podmanivosť mágie, ale aj viac ako zdravú drzosť objavíte v aktuálnych knižných novinkách.
Zariaďujete nanovo, rozmýšľate do akej knižnice investovať? Máme pre vás pár tipov.
Možno to netreba preháňať, ale určite sa oplatí inšpirovať sa. Minimalistický domov si môžete vytvoriť či ste single, alebo bývate s rodinou, priateľmi či známymi.