Darčekové tipy na poslednú chvíľu

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
NAJOBĽÚBENEJŠIE
Archív blogu
Ešte ste nenašli vhodné darčeky pre najbližších? Ak si u nás vyhliadnete expedične dostupné tituly a zvolíte ako prepravcu Geis, stále stíhate doručenie do Vianoc. Skúste našich pár tipov.

Ešte stále môžete objednávať vianočné darčeky, ktoré vám Geis doručí priamo k vám. Vyberajte z toho, čo máme skladom. Pripravili sme aj pár odporúčaní. Nájdete ich v tomto článku a ďalšie v kategórii Darčeky na poslednú chvíľu.

Kniha Žirafia mama a iné príšery
Deti poteší 21 rozprávok. Uletených s fantastickými ilustráciami. Fantastických s uletenými ilustráciami. Žirafia mama, magnetický rytier, blatová príšera a iné. Rozprávky sú z pera slovenskej autorky, ktorá žije vo Fínsku, Alexandry Salmely. Pri ilustráciách sa vybláznila Martina Matlovičová.

Písačky pre milovanú Lutéciu
Romantika, to nie sú len tzv. ženské romány. Ale nájdete ju aj v klasickej literatúre, tej slovenskej a bez gýčových príkras, ku ktorým tak rada zvádza. Napríklad v knihách Dominika Tatarku. To je pre všetky romantické duše ako písané. Jemné, pokorné, jednoducho sa zamilujete.

Kniha Vlak Sunset Limited
Nielen pre mužov je vhodný tento román v dialógovej forme. Pôvodná divadelná hra mala značný úspech na Broadwayi, či v Chicagu... A kniha je tiež výborne napísaná. Jeden čas a jedno miesto. Dve postavy, ktoré sa spolu rozprávajú. „Čierny“ a „Biely“ v rozhovore v starom newyorskom byte. Útla kniha plná zničujúcich myšlienok.

Pohodár (diár s maľovankami)
Na pohodu. Nech je budúci rok často v znamení relaxu. Na to sa v poslednej dobe vymódili maľovanky pre dospelých. Relaxačné, antistresové. Doprajte ich ako doplnok v diári, aby boli ako on, vždy poruke. Spolu sa nestratia.

Knihy vybrala: Jana Golianová

Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty

Žirafia mama a iné príšery

0.0 0
14,90
-25%
11,18
Vypredané

Písačky pre milovanú Lutéciu

3.0 1
11,20
-25%
8,40
IHNEĎ odosielame

TOPP Pohodár

0.0 0
6,99
-43%
3,99
IHNEĎ odosielame

Vlak Sunset Limited

3.0 1
11,66
-18%
9,56
IHNEĎ odosielame
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:
Tešíme sa na Váš komentár:

Najnovšie články

Výber a prehľad letných knižných noviniek.
Žiaľ po manželovej smrti starnúcu ženu ochromil. Dá sa z neho vyjsť?
Čo nového na knižných pultoch v júni? Pozrite sa s nami.