Najkrajšie darčeky pre deti

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
NAJOBĽÚBENEJŠIE
Archív blogu
Čo poteší pod stromčekom našich najmenších a najčerstvejších školákov? Okrem vášho úsmevu by určite nemala chýbať kniha. Plná nových informácií, krásnych obrázkov a zaujímavého textu. Aby čítanie znamenalo pre dieťa radosť.

Čo poteší pod stromčekom našich najmenších a najčerstvejších školákov? Okrem vášho úsmevu by určite nemala chýbať kniha. Plná nových informácií, krásnych obrázkov a zaujímavého textu. Aby čítanie znamenalo pre dieťa radosť.

333 obrázkov z farmyAko darček pre najmenších odporúčame obrázkové leporelo 333 obrázkov z farmy, čo je knižočka veľká nielen obsahom, ale naozaj aj svojou veľkosťou. Obrázky sú tematicky zoradené a sú verné skutočnosti. Na ich základe dieťa hravo rozozná veci a zvieratá aj v realite. Dieťa môže leporelom prechádzať samé, ale pri prvých pokusoch bude určite lepšie, keď ho na ceste poznávania budete sprevádzať a rozprávať sa s ním o detailoch, spájať zvieratá a veci, ktoré s nimi súvisia. Odpovedať na zvedavé otázky vášho dieťaťa, osvetľovať prípadné nedorozumenia. Tráviť s ním plnohodnotne čas.


Mimi a Líza 2
Veríme, že vašej pozornosti neuniklo pokračovanie úspešnej knihy a rozhlasového a televízneho spracovania Mimy a Lízy. Už pred dvomi rokmi nielen deti, ale aj mnohých dospelých, oprávnene zaujali príbehy Mimi, ktorá žije vo svete za zavretými očami a jej novej kamarátky Lízy. Teraz sú už kamarátky o niečo dlhšie, no o nové dobrodružstvá nemajú núdzu. Kniha Mimi a Líza 2 sa tento rok na Vianoce dočká svojej rozhlasovej a televíznej adaptácie. Bude pre vaše deti opäť príjemným spoločníkom. Kvalitné a pútavé ilustrácie, originálne príbehy. Všetko z dielne šikovných slovenských autoriek Kataríny Kerekesovej, Kataríny Molákovej a Alexandry Salmely, ktorá žije vo Fínsku, a okrem ďalšej knihy pre deti Žirafia mama a iné príšery, napísala aj oceňovaný román pre dospelých 27 čiže smrť robí umelca.

Veľká kniha otázok a odpovedí
Pre školopovinné deti a hlavne tie hladné po nových vedomostiach, tie, ktoré majú množstvo otázok, je skvelým darčekom encyklopédia. Napríklad Veľká kniha otázok a odpovedí, ktorá obsahuje informácie z mnohých oblastí. Viac ako 2 000 otázok a odpovedí precvičí mozgové bunky detí. Nájdu tu množstvo farebných ilustrácií a odpovedí na naozaj rôznorodé otázky. Čo je Mliečna cesta? Ktoré auto je najrýchlejšie na svete? Čo znamená slovné spojenie fair play? Existuje čarodejnícka škola? Kto má prvý pozdraviť? Koľko ramien má chobotnica? Ktoré stromy vyrastú najviac? Kto hral úplne prvý počítačové hry? Pri niektorých otázkach by ste sa určite zapotili aj vy, nie to ešte deti. Ale tie sú vynaliezavé, určite by prišli s vlastnou teóriou.


Autorka článku: Jana Golianová

Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty

Mimi & Líza 2

0.0 0
12,95
-25%
9,71
POSLEDNÉ KUSY

Veľká kniha otázok a odpovedí

0.0 0
29,90
-50%
14,90
DOTLAČ pripravovaná

333 obrázkov z farmy

0.0 0
7,99
-25%
5,99
IHNEĎ odosielame
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:
Tešíme sa na Váš komentár:

Najnovšie články

Výber a prehľad letných knižných noviniek.
Žiaľ po manželovej smrti starnúcu ženu ochromil. Dá sa z neho vyjsť?
Čo nového na knižných pultoch v júni? Pozrite sa s nami.