Zdravšie vianočné menu

Uvažujete nad tým, že menu na Štedrý večer by si zaslúžilo obmenu? Niečo zdravšie, po čom vám nebude ťažko a prospeje to aj vašej postave? A zároveň sa nechcete veľmi odkloniť od tradičných pochutín? Máme pre vás tip!
Sviatočné jedlo môže byť chutné i zdravé. Aj na Vianoce a špeciálne na Štedrý večer. Určite to netreba preháňať s množstvom, ale tým, že pripravíte jedlo, ktoré je ľahšie a príjemnejšie na trávenie, si pomôžete ešte viac.

Antónia Mačingová vám predstavuje svoje vianočné menu. Zdravé a chutné. A nie je to nijaká diéta, ide len o iný výber niektorých surovín a menšie obmeny v príprave. A plnohodnotné, výživné a na trávenie ľahšie menu je na svete. Všetky recepty nájdete v jej poslednej knihe - Najedzte sa do štíhlosti 2. To ak by vás jedlo z videa oslovilo...

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho s priateľmi.
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty

Najedzte sa do štíhlosti 2

13,00 € 9,75 €
IHNEĎ odosielame

Najedzte sa do štíhlosti 1

13,00 € 9,75 €
IHNEĎ odosielame
Tešíme sa na Váš komentár:

Najnovšie články

Jelena Bočorišvili, pôvodne športová novinárka, zobrazila na pár desiatkach strán niekoľko generácií typických gruzínskych rodín. Podarilo sa jej to?
Bolo by také skvelé mať magické schopnosti alebo aspoň poznať niekoho, kto ich má a byť jeho parťákom. Presne to je možné.
Viac ako polovica kníh je pre deti. No našli sme aj niečo pre dospelých.