Február v znamení detektívok

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Archív blogu
Patríte medzi tých, ktorí ihneď po otvorení knihy spoľahlivo identifikujú vraha? Radi sa počas dlhých zimných večerov pohrúžite do dobrej detektívky? V tom prípade máme pre Vás zopár zaručených tipov.
Dvojí hraPatríte medzi tých, ktorí ihneď po otvorení  knihy spoľahlivo identifikujú vraha? Radi sa počas dlhých zimných večerov pohrúžite do dobrej detektívky? V tom prípade máme pre Vás zopár zaručených tipov. Detektívne novinky mesiaca február prinášajú kvalitné čítanie i potrebnú dávku napätia. Detektívne tipy mesiaca február: Robert ParkerDvojí Hra a Sandra BrownKouřová clona.

Robert Parker  s novým príbehom policajného vyšetrovateľa Jesse Stona v knihe Dvojí hra. V malom meste v srdci amerického štátu Massachusetts je v kufri auta je nájdená mŕtvola. Spočiatku sa zdá, že ide o vybavovanie účtov medzi miestnymi mafiánskymi klanmi. No podivných mŕtvol však pribúda. V meste sa objavuje ďalšie telo. Patrí tentokrát „prominentné zločincovi“.  Žiadny boj medzi klanmi však neprebieha. Kto chce aby si polícia myslela niečo iné?  Približne v rovnakom čase sa na priateľku detektíva Stona, ktorá má vlastnú detektívnu prax, obrátia rodičia mladého dievčaťa, ktoré odišlo z domu a pridalo sa k neobľúbenej náboženskej sekte. Súvisí pôsobenie podozrivej sekty s podivnými udalosťami v meste?

Kouřová clonaDruhou viac než zaujímavou detektívnou novinkou je kniha Kouřová clona od Sandry Brown. Reportérka Brit Shelleyová sa v jedno ráno prebudí vedľa príťažlivého policajného dôstojníka, mimo iného hviezdy charlestonskej polície. A je viac než v šoku. Nielen, že si nepamätá, ako sa tam dostala no muž ležiaci vedľa nej nevykazuje žiadne známky života.  Jay Burgess je mŕtvy. Akoby to všetko nestačilo, Brit sa stáva obeťou únosu. Aktérom tohto brutálneho činu je muž, ktorý sa už päť rokov snažil márne vyrovnať si s Jayom účty. A vysvetlenie? Snaží sa očistiť svoje meno... Knihu ocenia hlavne nežnejšie polovičky, ktoré nepohrdnú nádychom romantiky.

Viac z ponuky detektívok a akčných thrillerov nájdete v kategórii Krimi, detektívky.

-sas-
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:

Najnovšie články

Obdarujte seba či iných.
Začítajte sa do knihy princa Harryho a objavte ľudskosť v jeho podaní.
Opusťte aspoň na chvíľu zabehané koľaje s touto romantickou knihou.