Veľkolepá svadba Williama a Kate

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
NAJOBĽÚBENEJŠIE
Archív blogu
Rozprávková svadba by sa mala uskutočniť 29. apríla 2011. No už predtým sa s vami budúci mladomanželia podelia o svoj ľúbostný príbeh. Napríklad v knihe William a Kate.
Anglický princ William sa oficiálne zasnúbil s „obyčajným dievčaťom z ľudu“ s Catherine Elizabeth „Kate“ Middletonovou.

William & Kate Rozprávková svadba by sa mala konať 29. apríla tohto roku. Ako sa to celé udialo krok po kroku sa dočítate v knihe William & Kate od Jamesa Clencha.

William sa s Kate zoznámili na vysokej škole. Obaja študovali na prestížnej University of St. Andrews v Škótsku. Na rozdiel však od Williama sa tam Kate dostala po absolvovaní verejnej strednej školy. Prvý krát padla Williamovi Kate do oka počas módnej prehliadky, kde bola jednou z predvádzajúcich modeliek. A tu sa začína rozprávkový príbeh momentálne najsledovanejšieho anglického páru.

Každá rozprávka musí mať romantický koniec. A nie je tomu inak ani v tomto prípade. Dlho očakávaná svadba v poradí druhého čakateľa na anglický trón (prvým je Williamov otec princ Charles) by sa mala konať vo Westministerskom opátstve. Tam mali sobáš aj princezná Diana a Charles. Ich rozprávka sa bohužiaľ šťastne neskončila. Môžeme len dúfať, že tentokrát bude mať kráľovský pár oveľa viac šťastia.

Kniha Kate & William rozpráva príbeh oboch hlavných protagonistov oddelene i súčasne, pred ich vzájomným stretnutím i po ňom. Máte možnosť krok za krokom sledovať predovšetkým ich ľúbostný príbeh. Kniha je obohatená o takmer 150 fotografií zo súkromného i verejného života budúceho kráľovského páru.

-sas-
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty
Obrázok William & Kate

William & Kate

3.0 1
16,40
-19 %
13,28
Vypredané
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:

Najnovšie články

Možno je načase prečítať si niečo od Mariany Zapaty.
Skvelé knihy, obmedzený čas. Veríme, že si nájdete aspoň jednu top.
Kniha je inšpirovaná skutočnými udalosťami, ktoré sprevádzali zničenie mesta Iola v 60. rokoch 20. storočia.