Veľkolepá svadba Williama a Kate

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Archív blogu
Rozprávková svadba by sa mala uskutočniť 29. apríla 2011. No už predtým sa s vami budúci mladomanželia podelia o svoj ľúbostný príbeh. Napríklad v knihe William a Kate.
Anglický princ William sa oficiálne zasnúbil s „obyčajným dievčaťom z ľudu“ s Catherine Elizabeth „Kate“ Middletonovou.

William & Kate Rozprávková svadba by sa mala konať 29. apríla tohto roku. Ako sa to celé udialo krok po kroku sa dočítate v knihe William & Kate od Jamesa Clencha.

William sa s Kate zoznámili na vysokej škole. Obaja študovali na prestížnej University of St. Andrews v Škótsku. Na rozdiel však od Williama sa tam Kate dostala po absolvovaní verejnej strednej školy. Prvý krát padla Williamovi Kate do oka počas módnej prehliadky, kde bola jednou z predvádzajúcich modeliek. A tu sa začína rozprávkový príbeh momentálne najsledovanejšieho anglického páru.

Každá rozprávka musí mať romantický koniec. A nie je tomu inak ani v tomto prípade. Dlho očakávaná svadba v poradí druhého čakateľa na anglický trón (prvým je Williamov otec princ Charles) by sa mala konať vo Westministerskom opátstve. Tam mali sobáš aj princezná Diana a Charles. Ich rozprávka sa bohužiaľ šťastne neskončila. Môžeme len dúfať, že tentokrát bude mať kráľovský pár oveľa viac šťastia.

Kniha Kate & William rozpráva príbeh oboch hlavných protagonistov oddelene i súčasne, pred ich vzájomným stretnutím i po ňom. Máte možnosť krok za krokom sledovať predovšetkým ich ľúbostný príbeh. Kniha je obohatená o takmer 150 fotografií zo súkromného i verejného života budúceho kráľovského páru.

-sas-
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty
Obrázok William & Kate

William & Kate

3.0 1
16,40
-19 %
13,28
Vypredané
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:

Najnovšie články

Obdarujte seba či iných.
Začítajte sa do knihy princa Harryho a objavte ľudskosť v jeho podaní.
Opusťte aspoň na chvíľu zabehané koľaje s touto romantickou knihou.