New York Times Bestseller - Bouře

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
NAJOBĽÚBENEJŠIE
Archív blogu
Napínavý thriller, uznávaná autorka, prestížne ocenenie New Your Times Bestseller. Carol Higgins Clarková - Bouře.
Bouře
Napínavý thriller, uznávaná autorka, prestížne ocenenie New Your Times Bestseller. Carol Higgins Clarková - Bouře. Keď mladú dvojicu zastihne búrka v romantickom dome na pláží, spočiatku sa nie je čoho obávať. No akonáhle búrka pretrváva, naberá na intenzite, ničí domovy a okolo stojace domy, situácia sa mení. Obzvlášť keď voda zmetie neznámu ženu, s ešte záhadnejšou minulosťou.  
Regan Reilly a jej manžel Jack sa chystajú osláviť prvé výročie svadby. Pre túto príležitosť hľadajú pokojné romantické miesto, ďaleko od hluku veľkomesta. Obaja totiž pracujú ako vyšetrovatelia. Regan je na voľnej nohe a Jack je šéfom detektívom v miestnom kriminálnom oddelení. Pôvodné rozhodnutie stráviť romantický víkend na Bermudách padá. Namiesto toho odchádzajú do nádherného domu Jackových rodičov ležiaceho priamo na pláži. Prvá príležitosť byť tam sami. Bežne je dom obliehaný zástupmi príbuzných, ľudia sa tlačia medzi dverami. No teraz, v apríli, tam nikto nie je. Len more, piesok a božský pokoj.

Už pri príchode Regan a Jacka víta vietor naberajúci na intenzite. Cez noc sa rozpút hotové peklo. A ráno sa všetko len komplikuje. Jack po ceste z obchodu stretáva dve postaršie ženy, ktorým búrka zničila dom a nemajú ksm ísť.  Nedokáže zaprieť dušu ochrancu bezmocných a obe ženy berie so sebou. Samozrejme, na „veľkú“ radosť Regan. No to nie je zďaleka všetko. V jednom momente leží na pláži bezvládne telo ženy z domu od vedĺa. No o minútu neskôr tam už nie je. Sila morských vĺn pravdepodobne zaúradovala. Je neskoro. Kto vlastne bola Adele Hopkinsová, podivín bez priateľov a rodiny? Regan a Jack spúšťajú vyšetrovanie. Tým nechtiac spúšťajú celú radu udalostí, ktoré z ich romantického víkendu skutočne spravia výročie, na ktoré nikdy nezabudnú. Nikdy! Viac v knihe Carol Higgins Clarková - Bouře.

-sas-
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Zaujímavý článok? Skúste ďalší...

Najnovšie články

Čo vychádza v júni okrem novej dánovky?
Možno je načase prečítať si niečo od Mariany Zapaty.
Skvelé knihy, obmedzený čas. Veríme, že si nájdete aspoň jednu top.