Knihovinky - apríl 2016

Sme hladní po knižných novinkách tak ako vy. Dobrú chuť!

Je apríl a my sme hladní. Hladní po knihách, hladní na jedlo.

Ráno sme vám už na Facebooku avizovali, že vyjde kniha Zdravé raňajky, na ktorú sa veľmi tešíme. Je to kuchárska kniha dvoch šikovných Sloveniek, Barbory Drahovskej a Miry Nemčekovej, ktoré možno poznáte vďaka ich blogu Biteme.sk alebo ste ich počuli na vlnách Rádia_FM. A ak náhodou nie, vedzte, že žienky to s jedlom vedia a ich raňajky si zamilujete. A okrem receptov nájdete v ich prvej knihe aj kopu skvelých tipov. Nahliadnite do knihy Zdravé raňajky už teraz.

O knihe Zdravé raňajky

Obálka knihy Varenie a rawenieNaozaj sme hladní. Takže jedlo po druhýkrát. Tentokrát pod názvom Varenie a rawenie. Druhá kniha od Francescy Spinelli, od ktorej ste si už možno pochutili na receptoch z knihy Varíme pre planétu. Tentokrát však so Zuzanou Sakara Antalíkovou pripravila 86 receptov na rastlinnej báze, bez obsahu lepku, bez laktózy a rafinovaného cukru. Okrem receptov ponúkajú autorky aj množstvo tipov napr. na používanie kokosového oleja. Kniha Varíme pre planétu priniesla úžasné recepty do našej kuchyne, takže nepochybujeme, že sa tak stane aj teraz.


Ale samozrejme, že vychádzajú aj iné knihy, ktorých sa určite neviete dočkať. Pri príležitosti uplynutia 400 rokov od smrti Williama Shakespeara vyjde komplet desiatich kníh v novej grafickej úprave. Keďže je apríl, neostanete ani bez potrebnej dávky vtipu, tentokrát zabezpečuje Jonas Jonasson a očakávaná kniha Zabijak Anders a jeho priatelia. A ešte jedna krásna kniha, Láska mezi písmenky, v ktorej si roly vymenia princ z rozprávky a kamarát hlavnej hrdinky Delilah. fascinujúce čítanie nielen pre všetky slečny, ale aj dámy, ktoré ešte aspoň v kútiku duše neopustili svet snov.

Shakespeare Komplet 10 kníh  Kniha Zabijak Anders a jeho priatelia  Kniha Láska mezi písmenky

A novinky chystajú aj Drew Barrymore či Eva Urbaníková. Presvedčte sa v našej kategórii PREDPREDAJ.

Knižné novinky
pripravila: Jana Golianová

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho s priateľmi.
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty

Zdravé raňajky

14,90 € 12,67 €
Na vyžiadanie

Varenie a rawenie

16,90 € 12,68 €
IHNEĎ odosielame
Tešíme sa na Váš komentár:

Najnovšie články

Aj tesne pred Vianocami pribúdajú nové knihy. Väčšina stíha byť aj darčekom.
Tiež si zaslúžite a zaslúžime knihu. Vyberte ju rýchlo a jednoducho vďaka naším tipom.
Vybrať knihu ako darček pre násťročného, to nie je sranda. Zopár tipov pre vás napriek tomu máme.