Sprievodca MS 2011 - Hviezdy hokejového ľadu

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Archív blogu
Slovensko konečne usporiada hokejový šampionát. Ešte pred jeho zahájením sa môžete dočítať všetko potrebné, čo by mal fanúšik ovládať. Sprievodca tohtoročnými majstrovstvami sveta v ľadovom hokeji vás určite nesklame.
Slovensko má konečne možnosť zbaviť sa nepríjemného prvenstva. Boli sme doteraz jedinými majstrami sveta v hokeji, ktorí majstrovská sami doma neusporiadali. 29. apríla sa ale všetko zmení. Slovensko sa stane dejiskom hokejového šampionátu MS 2011.
Hviezdy hokejového ľaduKde? Čo? Kedy? Ako? A hlavne kto? To všetko sa dozviete v knihe Sprievodca na MS 2011 - Hviezdy hokejového ľadu. V knihe sa zoznámite s najväčšími hviezdami šampionátu, medzi ktorými nechýbajú samozrejme ani naši chlapci.  Informácie o ich pôsobení, zaujímavosti z hokejovej kariéry i súkromného života. Nájdete tu taktiež informácie o jednotlivých štadiónoch i celej organizácii MS 2011. Historický pohľad na majstrovstvá a prehľad dosiahnutých výsledkov slovenského  tímu určite ocenia všetci priaznivci neoddeliteľných vedomostných súťaží. Kniha Hviezdy hokejového ľadu je skvelým sprievodcom MS, ktorú určite ocení každá fanúšik. A Slovensko hokejom žije!

Epicentrom majstrovstiev  budú samozrejme dvenajväčšie slovenské mestá - Bratislava a Košice. Práve tie by mali privítať viac ako 300 tis. predpokladaných návštevníkov. Bratislavský štadión Ondreja Nepelu je v prestavbe, zväčšil svoju kapacitu z pôvodných 8 tis. miest na súčasných 10 tis. Košická Steel Aréna, súčasne najmodernejší zimný štadión u nás, je na šampionát taktiež pripravená. Slovensko spolu s Ruskom, Nemeckom a Slovinskom sú v skupine Prvý zápas odohrá Slovensko v úvodný deň šampionátu so Slovinskom o 20,15 hod.
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty
Obrázok Sprievodca MS 2011

Sprievodca MS 2011

0.0 0
6,99
-25 %
5,24
Vypredané
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:

Najnovšie články

Obdarujte seba či iných.
Začítajte sa do knihy princa Harryho a objavte ľudskosť v jeho podaní.
Opusťte aspoň na chvíľu zabehané koľaje s touto romantickou knihou.