Sprievodca MS 2011 - Hviezdy hokejového ľadu

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
NAJOBĽÚBENEJŠIE
Archív blogu
Slovensko konečne usporiada hokejový šampionát. Ešte pred jeho zahájením sa môžete dočítať všetko potrebné, čo by mal fanúšik ovládať. Sprievodca tohtoročnými majstrovstvami sveta v ľadovom hokeji vás určite nesklame.
Slovensko má konečne možnosť zbaviť sa nepríjemného prvenstva. Boli sme doteraz jedinými majstrami sveta v hokeji, ktorí majstrovská sami doma neusporiadali. 29. apríla sa ale všetko zmení. Slovensko sa stane dejiskom hokejového šampionátu MS 2011.
Hviezdy hokejového ľaduKde? Čo? Kedy? Ako? A hlavne kto? To všetko sa dozviete v knihe Sprievodca na MS 2011 - Hviezdy hokejového ľadu. V knihe sa zoznámite s najväčšími hviezdami šampionátu, medzi ktorými nechýbajú samozrejme ani naši chlapci.  Informácie o ich pôsobení, zaujímavosti z hokejovej kariéry i súkromného života. Nájdete tu taktiež informácie o jednotlivých štadiónoch i celej organizácii MS 2011. Historický pohľad na majstrovstvá a prehľad dosiahnutých výsledkov slovenského  tímu určite ocenia všetci priaznivci neoddeliteľných vedomostných súťaží. Kniha Hviezdy hokejového ľadu je skvelým sprievodcom MS, ktorú určite ocení každá fanúšik. A Slovensko hokejom žije!

Epicentrom majstrovstiev  budú samozrejme dvenajväčšie slovenské mestá - Bratislava a Košice. Práve tie by mali privítať viac ako 300 tis. predpokladaných návštevníkov. Bratislavský štadión Ondreja Nepelu je v prestavbe, zväčšil svoju kapacitu z pôvodných 8 tis. miest na súčasných 10 tis. Košická Steel Aréna, súčasne najmodernejší zimný štadión u nás, je na šampionát taktiež pripravená. Slovensko spolu s Ruskom, Nemeckom a Slovinskom sú v skupine Prvý zápas odohrá Slovensko v úvodný deň šampionátu so Slovinskom o 20,15 hod.
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty
Obrázok Sprievodca MS 2011

Sprievodca MS 2011

0.0 0
5,24
Vypredané
Zaujímavý článok? Skúste ďalší...

Najnovšie články

Čo vychádza v júni okrem novej dánovky?
Možno je načase prečítať si niečo od Mariany Zapaty.
Skvelé knihy, obmedzený čas. Veríme, že si nájdete aspoň jednu top.