Krásni a mŕtvi

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Archív blogu
To je názov novej teenagerskej ságy z pera Eden Maguire. Práve vychádza prvý diel série: Jonas. Nechajte sa zatiahnuť do sveta mŕtvych, nič zlé sa vám nestane.
Mestečko Ellerton High je na nohách. V priebehu jedného roka tu zomreli už štyria teenageri. Smrť každého z nich sprevádzala séria podivuhodných udalostí.  Jonas, Summer, Arizona. Poslednou obeťou je mladý a príťažlivý Phoenix. Všetci študenti ellertonskej strednej školy. Záhadné úmrtia a nevysvetliteľné udalosti vzbudzujú pozornosť. Mestom sa šíri smútok a strašidelné príbehy o duchoch. Prvá kniha novej teenagerskej ságyKrásni a mŕtvi americkej spisovateľky Eden Maguire má názov Krásni a mŕtvi - Jonas.

Krásni a mŕtviDarina je na pokraji so silami. Phoenix, láska jej života, človek, ktorý bol pre ňu celým život je mŕtvy. Je preč. Keby tu aspoň nebola tá strašná bolesť, lámajúca jej srdce i dušu. A tie zvuky. Sú tu stále a nie a nie sa ich zbaviť. Akoby mala v hlave tisícky krídiel. Počuje ich pleskot, ich šušťanie. A potom jedného dňa sa jej zjavuje Phoenix. To nie je možné, musí sa jej snívať, veď je mŕtvy! Je mŕtvy! Naozaj je, ale z polovice. A hlavne potrebuje jej pomoc.

Phoenix prezrádza Darine neuveriteľnú pravdu o Krásnych mŕtvych. O dušiach, ktoré ostali na polceste medzi životom a druhým svetom, v limbu - v akejsi čakárni. Sú vrátení späť do sveta živých, aby nastolili spravodlivosť v súvislosti s ich smrťou. Krásni a mocní s anjelskými krídlami. To boli tie zvuky, ktoré Darinu neustále prenasledovali. Stovky duší, ktoré uviazli v limbe s úlohou vrátiť sa na zem. Každého z nich naviac zdobí  malé tetovanie v tvare anjelských krídiel. Darinina úloha je jasná. Musí pomôcť Jonasovi, Summer, Arizone a v neposlednom rade jej milovanému Phoenixovi nastoliť vo svete živých spravodlivosť. Len v tom prípade môžu prejsť na druhú stranu a spočinúť v mieri a v pokoji. Môže láska naozaj zvíťaziť nad smrťou? Podarí sa Darine včas vykúpiť duše Krásnych mŕtvych?
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty
Obrázok Krásni a mŕtvi Jonas

Krásni a mŕtvi Jonas

4.0 1
7,99
-50 %
3,99
POSLEDNÉ KUSY
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:

Najnovšie články

Obdarujte seba či iných.
Začítajte sa do knihy princa Harryho a objavte ľudskosť v jeho podaní.
Opusťte aspoň na chvíľu zabehané koľaje s touto romantickou knihou.