Súťaž o Ľadové kráľovstvo

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
NAJOBĽÚBENEJŠIE
Archív blogu
Opäť trochu exkluzívna súťaž, lebo kniha, o ktorú súťažíme, je ešte stále vypredaná. Dotlač bude vo februári, ale tri kusy tu máme ešte z minulej várky. A tešia sa na majiteľov.
Súťaž je ukončená.

Výhercami sa stali: Monika K. z Brezna, Martin P. z Alžbetinho dvora a Mariana K. z Rabče.


Knihy o Ľadovom kráľovstve boli pred Vianocami vyhľadávaným titulom a Najkrajšia kolekcia príbehov sa u nás na sklade napriek početným zásobám vypredala. Začiatkom februára je naplánovaná dotlač, no my máme už teraz pre vás pripravené tri kusy tohto titulu, o ktoré si môžete zasúťažiť. Zistite s deťmi ako Olaf oslavoval narodeniny a akú nočnú zábavu pripravili Anna a Elsa. Kristoff sa tiež vôbec nenudil a vybral sa po stopách ľadovej príšery. Túto kolekciu príbehov môžete využiť ako čítanie na dobrú noc. Skvelá na predčítanie, ale aj ako prvé čítanie.

Ľadové kráľovstvo Najkrajšia kolekcia príbehovZasúťažte si o 3 kusy knihy Ľadové kráľovstvo Najkrajšia kolekcia príbehov v termíne od nedele 24. januára 2016 od 17:00 do nedele 31. januára 2016 do 23:59, prípadne do vyhlásenia výhercov.

SÚŤAŽNÁ OTÁZKA: Ako sa volá detská kniha, ktorú v termíne súťaže propagujeme na úvodnej stránke www.KNIHCENTRUM.sk? Malá pomôcka: ilustroval ju Mirko Hanák a pokiaľ naše stránke prehliadate cez mobil, neuvidíte ju, skúste neskôr cez počítač. ;-)


Správnu odpoveď očakávame na adrese sutaze@knihcentrum.sk, predmet e-mailu: najkrajsia kolekcia. Jeden kus titulu Ľadové kráľovstvo Najkrajšia kolekcia príbehov získa 40., 60. a 80. súťažiaci, ak správne odpovie na súťažnú otázku. V opačnom prípade vyhráva ďalší súťažiaci v poradí.

Na súťaž o tri kusy knihy Ľadové kráľovstvo Najkrajšia kolekcia príbehov sa vzťahujú Všeobecné pravidlá súťaží, ktoré platia pre každú súťaž organizovanú na stránkach www.KNIHCENTRUM.sk.

Knihy do súťaže venovalo vydavateľstvo Egmont.

Nezmeškajte ďalšiu súťaž či inú akciu! Sledujte KNIHCENTRUM.sk na Facebooku či na Twitteri.

KNIHCENTRUM.SK na Facebooku   KNIHCENTRUM.sk na Twitteri
Nenechajte si ujsť podstatné knihovinky!
Informácie o nových článkoch, súťažiach, knihách a akciách vám radi pošleme e-mailom.
Súvisiace produkty
Obrázok Ľadové kráľovstvo Najkrajšia kolekcia príbehov

Ľadové kráľovstvo Najkrajšia kolekcia príbehov

5.0 1
9,99
Vypredané
Zaujímavý článok? Zdieľajte ho s priateľmi:

Najnovšie články

Samozrejme, plný noviniek. Začítajte sa.
Kto by nechcel byť šťastný alebo aspoň relatívne spokojný?
Mesiac kníh je dôležitý aj pre deti. Využite ho okrem iného aj na čítanie.